0

Paysafecard telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-11-28 11:46:56
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 16:43:54
Paysafecard telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Paysafecard. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Paysafecard. Dane kontaktowe do Paysafecard podane na stronie infolinii.

Paysafecard

Paysafecard (w skrócie PSC) – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych i bazująca na systemie pre-paid założona w roku 2000. Używanie Paysafecard w 2017 roku możliwe było w 43 państwach Europy, Australii, Północnej i Południowej Ameryki. Do wykonywania transakcji za pomocą Paysafecard wymagany jest zakup karty z wydrukowanym kodem PIN o określonym nominale i wprowadzenie tego kodu podczas zakupów przez Internet. Kod PIN może być użyty wielokrotnie, do wyczerpania środków. Kod PIN składa się z 16 cyfr i rozpoczyna się cyfrą 0. Paysafecard są sprzedawane jako kupony w wybranych punktach sprzedaży w Argentynie, Austrii, Belgii, Chorwacji, na Cyprze, w Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Irlandii, Kanadzie, Luksemburgu, Łotwie, na Malcie, w Meksyku, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii. Paysafecard jest obsługiwane w ponad 4000 sklepach internetowych. Klienci kupują Paysafecard w formie kuponu z 16-cyfrowym kodem PIN w punktach sprzedaży lub w autoryzowanych sklepach internetowych. Punkty sprzedaży dla kart pre-paid to przeważnie sklepy, kioski, supermarkety, apteki oraz stacje paliw. Podczas płacenia w sklepie internetowym, użytkownik wprowadza 16-cyfrowy kod i wartość, o którą konto z podanym kodem PIN zostanie obciążone. Dla większych sum możliwe jest łączenie do 10 PIN-ów Paysafecard. Płatności Paysafecard są anonimowe. Osoba kupująca kartę z kodem PIN nie podaje swoich danych w momencie zakupu. Aktualne saldo, historia transakcji i data wyprodukowania karty Paysafecard dostępne są na oficjalnej stronie po wpisaniu 16-cyfrowego kodu PIN. 

Aby skontaktować się z Paysafecard, można to zrobić za pomocą telefonu lub uzupełnić prosty w obsłudze oraz intuicyjny formularz kontaktowy. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu, wcześniej wybierając kategorie. Innym możliwym sposobem jest przesłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]

Paysafecard telefon 1 877 638 6920

Dostępna jest również linia telefoniczna Paysafecard. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu 1 877 638 6920. Konsultanci odbierają połączenia telefoniczne tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach, warto znaleźć informację, w jakich godzinach konsultanci są dostępni. Paysafecard oferuje również bezpłatną linię telefoniczną pod numerem telefonu 00800 9862 9862 oraz międzynarodową linię telefoniczną pomocy pod numerem telefonu 0044 20 3026 0210.