0

Telefon Filharmonia Kaliska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-09-03 06:53:13
  • Data modyfikacji: 2022-09-23 14:18:55
Filharmonia Kaliska Telefon

Filharmonia Kaliska - sprawdź numer kontaktowy. Możliwość zamówienia biletu telefonicznie lub drogą mailową. Sprawdź aktualne dane kontaktowe na stronie

Filharmonia Kaliska kontakt

Filharmonia Kaliska - Filharmonia powstała w Kaliszu w 1974 roku, dawniej Kaliska Symfonia, miejska instytucja kultury, jedna z dwóch orkiestr filharmonicznych w województwie wielkopolskim. Od 2006 do 2020 roku dyrygentem Filharmonii jest Adam Krocker, a od 2021 roku Ruben Silva.

W celu złożenia rezerwacji na koncert lub uzyskania innych informacji skorzystaj z danych kontaktowych na stronie. Filharmonia Kaliska kontakt umożliwia z kasą biletową oraz sekretariatem. Skorzystaj z bezpłatnej informacji telefonicznie.

Filharmonia Kaliska telefon

Filharmonia Kaliska telefon obsługuję w sprawie składania rezerwacji na koncerty, jednak wykonując połączenie możliwe jest również zapytać się o szczegółowe informacje dotyczące aktualnych oraz nadchodzących wydarzeń. Filharmonia Kaliska telefon obiera w ściśle określonych godzinach pracy kasy biletowej oraz sekretariatu.

Filharmonia Kaliska telefon kasa biletowa
+48 62 757 07 48

Filharmonia Kaliska telefon sekretariat
+48 62 767 64 90

Filharmonia Kaliska e-mail

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat placówki lub zapytać o możliwość organizacji wycieczek, lub warsztatów dla dzieci i młodzieży można wysłać wiadomość za pośrednictwem adresu e-mail Filharmonia Kaliska umieszczonego na stronie.

Filharmonia Kaliska telefon kasa biletowa
[email protected]

Filharmonia Kaliska telefon sekretariat
[email protected]

Filharmonia Kaliska dane kontaktowe

Najlepszym sposobem na pozyskanie informacji jest osobista rozmowa w placówce z osobami odpowiedzialnymi za Filharmonie. Przed takim spotkaniem, najlepiej poinformować o chęci taki spotkania. Dane kontaktowe Filharmonia Kaliska dostępne na stronie. 

Filharmonia Kaliska adres
al. Wolności 2, 62-800 Kalisz