0

United Airlines telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-09-12 16:24:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 15:03:03
United Airlines telefon

Aktualne dane kontaktowe United Airlines dla klientów linii lotniczych. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Telefon United Airlines dostępny pod odpowiednim numerem telefonu.

Kontakt United Airlines

United Airlines to jedna z linii lotniczych Stanów Zjednoczonych, która w swojej flocie posiada ponad 700 samolotów. Kontakt został zapewniony dla osób korzystających z usług linii lotniczych United Airlines. Istnieje możliwość skontaktowania się z infolinią za pomocą telefonu oraz na kilka innych sposobów. Na stronie internetowej firmy znajduje się formularz kontaktowy, który po wypełnieniu można wysłać do Biura Obsługi Klienta. Na pytania zawarte w formularzu odpowiadają konsultanci United Airlines tak szybko jak to tylko możliwe. Za pomocą formularza można kierować wszelkiego rodzaju zapytania odnośnie firmy oraz lotów. Istnieje możliwość wysyłania skarg oraz reklamacji za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Telefon United Airlines

Telefon United Airlines został podany dla zainteresowanych na stronie internetowej. Kontakt telefoniczny z United Airlines możliwy jest w określonych godzinach pracy konsultantów. Przed wykonaniem połączenia warto sprawdzić godziny dostępności infolinii dla dzwoniących. W przypadku pytań w sprawie lotów, a także różnych problemów związanych z lotem lub bagażami należy skorzystać z dostępnych form kontaktu w tym telefonu United Airlines. Do kontaktu United Airlines telefon udostępniło na stronie internetowej: 00800 4411 500.

Telefon United Airlines

Niestety United Airlines telefon nie udostępniło dla klientów z Polski. Nie istnieje żaden osobny telefon United Airlines dla klientów z polski. Kontakt możliwy jest jedynie poprzez numer telefonu udostępniony przez firmę, który jest prowadzony przez konsultantów po angielsku.