Telefon Quora

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-10-19 18:05:07
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 16:48:01
Telefon Quora

Szukasz bezpośredniego telefonu Quora? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie dostępne dane kontaktowe do serwisu w tym także telefon Quora. Już dziś przetestuj podany poniżej telefon Quora.

Quora co to jest?

Quora jest to serwis, na którym użytkownicy zadają, edytują, a także organizują pytania, jednocześnie na nie odpowiadając. W skrócie Quora jest tak zwanym serwisem Q&A, czyli z angielskiego Questions and Answers. Główna siedziba wydawcy strony znajduje się w Mountain View w Kalifornii. Początki założenia strony sięgają czerwca roku 2009, a jej udostępnienie do użytku publicznego odbyło się dokładnie rok później. Serwis Quora został stworzony przez dwóch byłych pracowników Facebooka Adama D’Angelo i Charliego Cheevera. Swoją popularność Quora zdobyła głównie w krajach takich jak Stany Zjednoczone czy też Indie. Serwis internetowy Quora działa nieprzerwanie już ponad 12 lat dalej ciesząc się dużą popularnością wśród internautów.

Quora kontakt

Serwis internetowy Quora daje swoim użytkownikom możliwość kontaktu z działem obsługi klienta dzięki dostępny na oficjalnej stronie internetowej formularz kontaktowy. Chcąc skontaktować się z konsultantem serwisu, przy jego pomocy należy wpierw uzupełnić odpowiednie pola wszystkimi niezbędnymi danymi, a w treści wiadomości napisać powód, z jakim klient chce skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Quora. Na odpowiedź zwrotną klienci będą musieli poczekać do kilku dni roboczych. Dodatkowo na stronie dostępna jest sekcja z najczęściej zadawanymi przez użytkowników pytaniami. Niejednokrotnie odpowiedź na dane pytanie klienta znajduje się już w tej sekcji, więc przed bezpośrednim kontaktem z konsultantem serwisu warto tu zajrzeć.

Quora e-mail

Dodatkowo dla wszystkich osób preferujących kontakt za pomocą poczty mailowej serwis internetowy Quora daje możliwość wysłania wiadomości przez pocztę elektroniczną dzięki podanemu poniżej adresowi e-mail. Dzięki niemu wszyscy zainteresowani klienci mogą wysłać bezpośrednią wiadomość do Biura Obsługi Klienta serwisu. Z pewnością konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania i niejasności związane z funkcjonowaniem serwisu.

Adres e-mail: [email protected]

Quora telefon

Niestety w chwili obecnej dla klientów serwisu nie został udostępniony żaden aktualny telefon Quora. Wszyscy zainteresowani kontaktem z Biurem Obsługi Klienta użytkownicy, powinni wybrać jedną z wyżej wymienionych opcji takich jak formularz kontaktowy czy też adres poczty elektronicznej. Warto także zajrzeć na sekcję najczęściej zadawanych pytań i upewnić się, czy nie znajduje się tam już odpowiedź na problem, z jakim zmaga się użytkownik.