Berner Polska telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-24 08:05:22
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 13:51:08
Berner Polska telefon

Sprawdź aktualny kontakt z Berner Polska. Poprzez telefon Berner Polska możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami firmy. Telefon Berner Polska pozwoli pozyskać aktualne informacje na temat oferty firmy.

Telefon Berner Polska

Jednym z możliwych sposobów na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z udostępnionego poniżej telefonu Berner Polska. Za jego pomocą klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Berner Polska. Dzięki temu osoby, które są zainteresowane kontaktem z firmą, mogą zdobyć cenne informacje dotyczące aktualnej oferty firmy, a także otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości bezpośrednio od ekspertów firmy odpowiedzialnych za obsługę telefonu Berner Polska. Warto wspomnieć, że podany poniżej numer kontaktowy Berner Polska dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon Berner Polska: 12 297 62 30

Berner Polska kontakt

Drugą z opcji na kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu klienci potrzebujący pomocy mogą korespondować poprzez internet i wiadomości mailowe z pracownikami Biura Obsługi Klienta Berner Polska. Należy pamiętać, żeby w temacie takiej wiadomości zawrzeć problem, z jakim klient zwraca się do konsultantów Berner Polska, a w treści wiadomości dokładnie go opisać. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Berner Polska: [email protected]
E-mail Berner Polska do biura: [email protected]

Bardziej tradycyjną opcją jest skorzystanie z formy wysłania korespondencji listowej na podany poniżej adres korespondencyjny. Warto jednak zaznaczyć, że przy tej opcji klient na odpowiedź będzie czekał znacznie dłużej niż w innych metodach. Jeśli sprawa jest nagląca warto skorzystać z telefonu Berner Polska.

Adres Berner Polska
Biuro:
Berner Polska Sp. z o.o.
Puszkarska 7j
30-644 Kraków

Magazyn Berner Polska:
ul. ppor. Mieczysława Majdzika 15
32-050 Skawina

Strona internetowa Berner Polska

Ostatnią możliwą opcją na kontakt z firmą jest skorzystanie z udostępnionego na stronie internetowej formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o podanie swoich danych osobowych, wybranie tematu zgłoszenia, a także opisanie sprawy, w jakiej potrzebuje pomocy specjalistów. Jak w przypadku wiadomości mailowej tak i w tej opcji odpowiedź zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.