Telefon Filharmonia Studencka

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-02-23 09:34:23
  • Data modyfikacji: 2022-09-23 16:52:55
Filharmonia Studencka Telefon

Filharmonia Studencka - Zadzwoń i zapytaj o dostępne występy. Zakup bilet. Repertuar. Sprawdź aktualne dane kontaktowe na stronie

Filharmonia Studencka kontakt

Filharmonia Sudecka (dawniej Filharmonia Wałbrzyska) powstała w 1978 roku z inicjatywy władz lokalnych i przemysłu muzycznego. Wcześniej występowała tu Orkiestra Symfoniczna Wałbrzyska, z których wielu dołączyło do Filharmonii Sudeckiej. Dyrektor Józef Wiłkomirski został poproszony o stworzenie nowej instytucji muzycznej iw bardzo krótkim czasie z powodzeniem zrekrutował muzyków, co zakończyło się 1 września 1978 roku. 69-osobowa orkiestra rozpoczęła próby i 5 października zagrała swój pierwszy koncert w Hradec Kralove (była Czechosłowacja). Oficjalna inauguracja odbyła się 25 listopada tego roku w Wałbrzychu.

Filharmonia Studencka kontakt umożliwia w celu informacji o dostępnym repertuarze oraz w sprawie zakupu biletów. Możliwe jest skontaktowanie się z Filharmonią telefonicznie oraz mailowo.

Filharmonia Studencka telefon

Filharmonia Studencka telefon obsługuje przez sekretariat oraz kasę biletowa, dzięki czemu można zapytać o najnowsze wydarzenia oraz sprawdzić dostępność biletów.  Dodatkowo można zakupić bilet telefonicznie

Filharmonia Studencka telefon sekretariat
+48 74 842-32-87

Filharmonia Studencka telefon kasa biletowa
501-674-397

Filharmonia Studencka e-mail

Filharmonia Studencka kontakt e-mail możliwy w celu uzyskania informacji na temat placówki oraz w przypadku problemów z zakupem biletów. Możliwe jest także zakupienie biletu wysyłając wiadomość na adres e-mail.

Filharmonia Studencka telefon sekretariat
[email protected]

Filharmonia Studencka telefon kasa biletowa
[email protected]

Filharmonia Studencka dane kontaktowe

W celu uzyskania informacji osobiście możliwe jest odwiedzenie placówki i rozmowa z jej obsługą. Szczegółowe dane kontaktowe Filharmonia Studencka dostępne są na oficjalnej stronie.

Filharmonia Studencka adres
ul. Słowackiego 4, 58-300 Wałbrzych