0

Telefon Filharmonia Zielonogórska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-06-28 16:39:50
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 10:44:10
Filharmonia Zielonogórska Telefon

Filharmonia Zielonogórska telefon - zarezerwuj bilety na koncert. Skorzystaj z informacji na temat aktualnego repertuaru. Aktualne dane kontaktowe Adres e-mail

Filharmonia Zielonogórska kontakt

Filharmonia Zielonogórska jest państwową instytucją kulturalną o statusie filharmonii, która swoją placówkę mieście w Zielonej Górze. Filharmonia Zielonogórska założona została w 1974 roku na podstawie Zielonogórskiej orkiestry, która działała od 1956 roku.

W celu zakupu biletu lub chęci zadania pytania związanego ze świadczeniem usług filharmonii możliwe jest skontaktowanie się z centralą, lub sekretariatem, które obsługują Filharmonia Zielonogórska telefon. Możliwe dodatkowo jest wysłanie wiadomości e-mail, który jest do znalezienia na oficjalnej stronie.

Filharmonia Zielonogórska telefon

Filharmonia Zielonogórska telefon obsługuję przez centrale oraz sekretariat, jednak jest możliwość również skontaktowania się z innymi działami. Dane kontaktowe Filharmonia Zielonogórska udostępnia na swojej stronie. Korzystając z numeru kontaktowego, możliwy jest zakup biletów lub uzyskanie informacji na dany temat.

Filharmonia Zielonogórska telefon sekretariat
68-328 60 74 lub 68-325-65-14 wew.74

Filharmonia Zielonogórska telefon centrala
68-325 65 14

Filharmonia Zielonogórska e-mail

Filharmonia Zielonogórska kontakt online możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail, który może posłużyć między innymi do zakupu lub rezerwacji miejsc na dane wydarzenie. Filharmonia Zielonogórska adres e-mail do każdego z działów można znaleźć na oficjalnej tronie filharmonii.

Filharmonia Zielonogórska e-mail sekretariat
[email protected]

Filharmonia Zielonogórska dane kontaktowe

W celu obejrzenia danego przedstawienia lub chęci osobistego kontaktu z pracownikami filharmonii możliwe jest odwiedzenie placówki. Filharmonia Zielonogórska dane kontaktowe do tego służące można znaleźć na stronie.

Filharmonia Zielonogórska adres
Plac Powstańców Wielkopolskich 10, 65 – 075 Zielona Góra