0

mytaxi telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-07-24 08:02:03
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 13:53:28
mytaxi telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie mytaxi. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat mytaxi. Dane kontaktowe do mytaxi podane na stronie infolinii.

mytaxi kontakt

mytaxi obecnie pod nazwą FREE NOW to Super App mobilności miejskiej, oferująca największy wybór opcji transportowych w Europie. Ponad 58 milionów użytkowników FREE NOW z 16 krajów i 170 miast ma możliwość przemieszczania się, z punktu A do B wybierając spośród różnych opcji mobilności miejskiej, z jednej aplikacji. Dzięki głębokiej integracji, czyli od wynajmu po płatność, z zewnętrznymi operatorami mobilności, użytkownicy FREE NOW mogą zamówić najbliższą taksówkę lub przejazd z kierowcą, a także wynająć e-hulajnogę, e-skuter, e-rower lub auto na minuty. FREE NOW jest agregatorem usług zewnętrznych operatorów, który ma ambicję wpłynąć pozytywnie na efektywność mobilności i zrównoważony rozwój miast, bez dodawania kolejnych pojazdów na ulice. FREE NOW jako pierwsza platforma mobilności w Europie planuje osiągnąć bezemisyjność, w ramach planu “Move to Net-Zero". Naszym celem jest dostarczanie ekomobilności w każdym europejskim mieście. Siedziba spółki mytaxi Polska sp. z o.o. zlokalizowana jest pod adresem ul. Młynarska 42, 01-205 Warszawa.

Chcąc skontaktować się z mytaxi możliwą formą kontaktu jest telefon lub adres elektronicznej poczty internetowej. Wystarczy wysłać zapytanie na adres e-mail [email protected]. Konsultanci postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane zapytanie, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Inną metodą kontaktu jest wypełnienie intuicyjnego i prostego w obsłudze formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • CC
  • Kraj
  • Temat
  • Pytanie

Po poprawnym wypełnieniu pól danych wiadomość zostanie przekazana do Biuro Obsługi Klienta w celu udzielenia pomocy klientowi.

mytaxi telefon +48 531 996 613

Dostępna również jest linia telefoniczna mytaxi. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu +48 531 996 613. Konsultanci odbierają połączenia telefoniczne tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach, warto jednak przed wykonaniem połączenia telefonicznego zapoznać się z godzinami czynnej linii telefonicznej.