0

Google telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2020-01-18 22:47:51
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 14:01:01
Google telefon

Google kontakt - telefon kontaktowy do siedziby Google. Skontaktuj się w celu uzyskania pomocy technicznej. Zgłoś błąd dotyczący działania. Aktualne dane

Google kontakt

Google jest amerykańskim przedsiębiorstwem informatycznym. Produktem, którego nie trzeba nikomu przedstawiać jest wyszukiwarka internetowa Google. Firma została założona w 1998 roku na terenie Stanów Zjednoczonych. Aktualnie Google jest domyślną wyszukiwarką dla większości osób oraz firm. Głównym założeniem Google jest, aby wszystkie zasoby informacji świata zostały uporządkowane i stały się dostępne dla każdego.

Kontakt Google jest nieco utrudniony, gdyż usługi świadczące przez firmę mają zbyt dużą ilość użytkowników i nie jest możliwe udzielenie pomocy każdemu z osobna. Google opracował system pomocy technicznej w taki sposób, aby kontakt bezpośrednio z firmą nie był potrzebny. Na oficjalnej stronie można znaleźć ogromną liczbę formularzy kontaktowych, podzielonych na odpowiednie tematy. W przypadku braku uzyskania pomocy możliwe jest skontaktowanie się z Google poprzez numer kontaktowy. Google Telefon posiada w większości krajów, jednak wymagana jest znajomość języka angielskiego w przypadku tej opcji.

Google kontakt online

Pierwszą rzeczą w przypadku jakichkolwiek problemów powinno być skorzystanie z pomocy Google online poprzez wypełnienie formularzy lub skorzystanie z odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W większości przypadków nie jest wymagane korzystanie z telefonu do Google.

W sytuacji, gdy sprawa nie dotyczy pomocy technicznej, a kontakt jest skierowany w celach medialnym. Firma udostępnia adres e-mail Google jako kontakt online.

Google e-mail: [email protected]

Google Telefon

Jeśli kontakt online Google nie przyniósł efektu, jest możliwość wykorzystać telefon Google obsługiwany w języku angielskim. Pomimo rozmowy z polskim biurem technicznym Google, rozmowa prowadzona jest w języku angielskim więc znajomość języka jest niezbędna. Telefon Google można wykorzystać w przypadku kradzieży kont lub chociażby szybkiego zgłoszenia naruszenia praw autorskich.

Google telefon: 800 702 429

Google Adres

Główna siedziba Google nie znajduję się w Polsce, jednak firma posiada tu oficjalny kampus Google. Dane kontaktowe Google mogą posłużyć tak samo jak w przypadku telefonu, czyli zgłoszenia między innymi praw autorskich lub w celach kontaktu w sprawie nawiązania współpracy.

Google adres Polska:

Centrum Praskie Koneser ul, Plac Konesera 10, 03-736 Warszawa