STS telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-06-24 22:12:33
  • Data modyfikacji: 2022-08-19 14:37:30
STS Telefon

Skontaktuj się z STS w sprawach zakładów bukmacherskich. Telefon STS znajduje się na stronie internetowej dla klientów. Pomoc telefoniczna na infolinii telefonicznej do biura Obsługi Klienta.

Co to jest STS?

STS jest jedną z większych firm bukmacherskich w Polsce z siedzibą w Katowicach. Swoje usługi rozszerza również na inne państwa niż Polska. Na stronie internetowej STS istnieje wiele różnych zakładów, które można obstawić. STS daje możliwość obstawiania zakładów sportowych online na stronie oraz w placówkach STS.

Kontakt STS

W przypadku posiadania pytań istnieje kilka możliwości kontaktu. Podstawową formą kontaktu jest czat online z konsultantem. W celu odbycia rozmowy należy nacisnąć ikonkę w prawym dolnym rogu strony internetowej bukmachera. Drugą opcją jest formularz kontaktowy udostępniony dla klientów. Dane, jakie należy podać w zgłoszeniu to:

  • temat wybrany z listy
  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • treść wiadomości

Wsparcie udzielane jest od konsultantów Biura Obsługi Klienta STS. Odpowiedzi wysyłane są na podany adres e-mail w formularzu tak szybko jak to możliwe. Konsultanci STS dostępni są dla zainteresowanych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Telefon STS

Niestety telefon STS nie został udostępniony dla zainteresowanych. Na stronie internetowej nie ma możliwości znalezienia numeru telefonu STS. Osoby preferujące kontakt telefoniczny nie mają możliwości z niego skorzystać. Jeśli informacje zostaną podane na stronie internetowej, zostanie ona tutaj zaktualizowana. Chcąc skontaktować się z STS, należy wybrać inne formy kontaktu niż telefon STS.

E-mail STS

Do STS istnieje możliwość kontaktu w postaci poczty elektronicznej. Jest to adres e-mail przeznaczony do wysyłania reklamacji związanych z zakładami. Wiadomości i pytania należy kierować na adres e-mail STS: [email protected]. Odpowiedzi wysyłane są przez konsultantów STS tak szybko jak to możliwe.

Lokale STS

Istnieje możliwość sprawdzenia dokładnych danych adresowych placówek STS w Polsce. Na stronie znajduje się mapa z listą wszystkich lokali. Klienci mają możliwość sprawdzenia dokładnych danych adresowych. Niestety nie zostały podane dane kontaktowe w postaci telefonu STS oraz e-mail STS.