Telefon Capitol Wrocław

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-06-13 23:04:53
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 11:39:06
Telefon Capitol Wrocław

Teatr Muzyczny Capitol Wrocław - kontakt telefoniczny w sprawie biletów. Telefoniczna rezerwacja. Szczegóły repertuaru. Dane kontaktowe Capitol Wrocław

Capitol Wrocław

Capitol to teatr otwarty na nowatorskie formy muzyki i teatru, ale nie odchodzący od dobrej tradycji. Oferuje spektakle dla dorosłych i dzieci: od widowisk rozrywkowych i broadwayowskich musicali po adaptacje literatury polskiej i światowej, pozwalając widzom na inteligentny dialog z twórcami. Udowodnił, że we współczesnym teatrze muzycznym można nie tylko bawić, ale i odważnie zastanawiać się nad trudnymi, a czasem kontrowersyjnymi kwestiami – zarówno prywatnymi, jak i publicznymi.

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu jest teatrem miejskim - jednostką kultury Rady Miejskiej Wrocławia. Mieści się w budynku przedwojennego kina Capitol z 1929 roku. Dzięki gruntownej przebudowie w latach 2011-2013 została czterokrotnie powiększona, pozyskała najnowocześniejszą technologię sceniczną, a jej najpiękniejsze w Polsce wnętrze w stylu Art Deco zostało pieczołowicie odrestaurowane. Capitol ma teraz europejski styl i klasę.

Capitol Wrocław kontakt

Capitol Wrocław kontakt w celu zakupu biletów lub uzyskania informacji związanej z działalnością placówki, możliwy dzięki danym kontaktowym podanym na stronie. Możliwe jest skorzystanie z numeru kontaktowego lub wysłanie wiadomości na adres e-mail.

Capitol Wrocław telefon

Capitol Wrocław telefon udostępniony dla klientów, służy do uzyskania informacji oraz zakupu biletów telefonicznie. Możliwe jest to dzięki podanemu na oficjalnej stronie numerowi konta, na który należy zrobić przelew. Capitol Wrocław telefon obsługuję przez kasę oraz sekretariat, jednak na stronie można znaleźć dane kontaktowe również do innych działów.

Capitol Wrocław telefon kasa
+48 71 789 04 51
+48 71 789 04 52

Capitol Wrocław telefon  sekretariat
+48 71 789 04 31

Capitol Wrocław e-mail

Tak samo jak w przypadku podanego numeru telefonu, adres e-mail może posłużyć do elektronicznego zakupu biletów lub uzyskania informacji na temat usług teatru. Capitol Wrocław adres e-mail do każdego z działów można znaleźć na stronie.

Capitol Wrocław e-mail [email protected]

Capitol Wrocław adres

Odwiedzić placówkę można osobiście, wystarczy wykorzystać  dane kontaktowe Capitol Wrocław udostępnia je na swojej stronie.

Capitol Wrocław adres
Piłsudskiego 67, Wrocław