0

Telefon Gdański Teatr Szekspirowski

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-09-07 03:00:33
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 12:02:48
Telefon Gdański Teatr Szekspirowski

Gdański Teatr Szekspirowski telefon - Aktualny repertuar teatru. Skontaktuj się w sprawie zakupu biletu telefonicznie. Aktualne dane kontaktowe. Adres e-mail

Gdański Teatr Szekspirowski kontakt

Gdański Teatr Szekspirowski jest samorządową instytucją kultury. Powstał w roku 2008 dzięki inicjatywie Fundacji Theatrum Gedanense. Od początku powstania współpracuję przy organizacji Festiwalu Szekspirowskiego.

Kontakt Gdański Teatr Szekspirowski umożliwia dzięki podanym na stronie danym kontaktowym. Możliwe jest zadanie pytania odnośnie występów oraz wydarzeń, dodatkowo możliwa jest rezerwacja oraz zakup biletów telefonicznie.

Gdański Teatr Szekspirowski telefon

Aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane z teatrem i prowadzonymi przez niego działalnościami, możliwy jest kontakt telefoniczny. Gdański Teatr Szekspirowski telefon obsługuję przez biuro obsługi widza oraz kasę biletową, dzięki czemu możliwe jest również zakupienie biletu na seans telefonicznie. Dodatkowo możliwe jest umówienie się na zwiedzanie teatru.

Gdański Teatr Szekspirowski telefon kasy biletowe
+48 58 351 01 01

Gdański Teatr Szekspirowski telefon koordynator biura obsługi widza
+48 535 111 804

Gdański Teatr Szekspirowski e-mail

Gdański Teatr Szekspirowski na swojej stronie umieszcza również adres e-mail, który może posłużyć do wysłania wiadomości z pytaniem. Dodatkowo można również zakupić za pośrednictwem adresu e-mail bilet lub wykupić zwiedzanie teatru. Kontakt do koordynatora biura obsługi widza może ulec zmianie, gdyż jest to adres do konkretnej osoby, a nie do biura.

Gdański Teatr Szekspirowski e-mail kasy biletowe
[email protected]

Gdański Teatr Szekspirowski e-mail koordynator biura obsługi widza
[email protected]

Gdański Teatr Szekspirowski dane kontaktowe

Gdański Teatr Szekspirowski dane kontaktowe umieszcza na swojej stronie. Można je wykorzystać w celu dowiedzenia placówki i zakupu biletów, dodatkowo na podany adres można się wstawić w celu zwiedzania teatru lub udania się na spektakl.

Gdański Teatr Szekspirowski adres
ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, 80-818 Gdańsk