Telefon Filharmonia Sinfonia Baltica

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-09-24 19:11:41
  • Data modyfikacji: 2022-09-23 16:42:06
Filharmonia Sinfonia Baltica Telefon

Filharmonia Sinfonia Baltica - skorzystaj z możliwości telefonicznej rezerwacji biletu. Sprawdź aktualne dane kontaktowe na stronie. Adres e-mail, numer telefonu

Filharmonia Sinfonia Baltica kontakt

Polska Orkiestra Sinfonia Baltica im. Wojciech Kilara jest instytucją powołaną w 1977 roku do organizowania koncertów orkiestrowych, inicjowania wydarzeń muzycznych, edukacji młodej publiczności i rynku rozrywki. Od początku istnienia związana jest z odbywającym się co roku w Słupsku Festiwalem Pianistów Polskich. Filharmonia Sinfonia Baltica posiada bogaty dorobek nagraniowy Wojciecha Kilara, który składa się z dwudziestu ośmiu albumów.
W 2018 roku Filharmonia brała czynny udział w ścieżce dźwiękowej TVN Film Production i nagraniu akcji scenicznej „Całe szczęście” z Romą Gąsiorowską i Piotrem Adamczykiem.

Filharmonia Sinfonia Baltica kontakt udostępnia na swojej stronie internetowej. Znajdują się tam najważniejsze dane w przypadku chęci skontaktowania się z filharmonią. Możliwe jest zakupienie biletów telefonicznie lub rozmowa z sekretariatem w sprawie pytań.

Filharmonia Sinfonia Baltica telefon

Filharmonia Sinfonia Baltica telefon obsługuję przez kasę oraz sekretariat, jednak możliwe jest również skontaktowanie się z pozostałymi oddziałami Instytutu. Dodatkowo w razie pytań można dzwonić do sekretariatu, który postara się udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące filharmonii.

Filharmonia Sinfonia Baltica telefon centrala
+48 (059) 842 49 60

Filharmonia Sinfonia Baltica telefon sekretariat
59 842 49 60

Filharmonia Sinfonia Baltica e-mail

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zadania pytania, które wymaga głębszej analizy tematu, możliwe jest skontaktowanie się z Filharmonią drogą mailową. Niezbędne dane teleadresowe Filharmonia Sinfonia Baltica umieszcza na swojej stronie.

Filharmonia Sinfonia Baltica telefon sekretariat
[email protected]

Filharmonia Sinfonia Baltica adres

Aby odwiedzić placówkę, możliwe jest to, korzystając z poniższego adresu.

Filharmonia Sinfonia Baltica adres
ul. Jana Pawła II 3, 76-200 Słupsk