0

Gefion telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-11-01 09:14:22
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 15:07:28
Gefion telefon

Telefon Gefion do kontaktu dla klientów z Biurem Obsługi Klienta. Aktualne dane do kontaktu z BOK Gefion. Zaleca się skorzystanie z infolinii telefonicznej w przypadku problemów.

Gefion Insurance to duński ubezpieczyciel, który funkcjonował w Polsce. Usługi świadczone były do 2021 roku, kiedy to Polski oddział Gefion Insurance ogłosił upadłość.

Telefon Gefion

Ze względu na ogłoszenie upadłości kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta Gefion nie jest możliwy. W 2021 ubezpieczyciel zakończył swoją działalność na terenie Polski. Gefion reprezentowany był przez ubezpieczyciela Polins. Kontakt do firmy możliwy był za pomocą poczty elektronicznej oraz telefon Gefion. Polskie oddziały ubezpieczyciela zbankrutowały, jednak na świecie wciąż funkcjonują.

Telefon Gefion obsługiwany był pod dwoma numerami telefonu. W przypadku posiadania ubezpieczenia w Gefion można było dzwonić na infolinię telefoniczną w celu kontaktu z konsultantami. Pytania oraz sprawy związane ze zgłaszaniem szkód można zadawać do konsultantów dzwoniąc na telefon Gefion: +48 22 390 88 40 lub +48 22 622 40 14.

E-mail Gefion

Obecnie Gefion Insurance nie funkcjonuje w Polsce. Adres poczty elektronicznej nie jest dostępny dla zainteresowanych wysyłaniem zapytań. Oprócz adresu e-mail do dyspozycji klientów był telefon Gefion oraz formularz kontaktowy na stronie internetowej ubezpieczyciela.

Gefion zgłoszenia

Przed ogłoszeniem upadłości istniała możliwość zgłoszenia szkody do Gefion Insurance. Gefion Insurance zgłoszenia przyjmowało za pomocą formularza kontaktowego. Na stronie internetowej został udostępniony bardzo prosty i intuicyjny formularz kontaktowy. Złożony był on z trzech części do innych danych. Należało podać takie informacje jak dane ubezpieczonego, czyli imię, nazwisko, numer pojazdu i polisy, dane kontaktowe. W drugiej części należało podać typ zdarzenia i rodzaj szkody. Oprócz tych danych trzeba było dodać dokładną datę, godzinę oraz miejsce zdarzenia. Jednak obecnie kiedy firma ogłosiła upadłość, nie ma możliwości kontaktu w ten sposób.