Wandoo telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-03-05 23:29:05
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 17:30:04
Wandoo telefon

Sprawdź wszelkie dostępne sposoby na kontakt z Wandoo. Telefon Wandoo umożliwi zdobycie najnowszych informacji bezpośrednio od pracowników firmy. Już dziś wypróbuj dostępny telefon Wandoo.

Telefon Wandoo

Jednym ze sposobów na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta organizacji jest możliwość skorzystania z dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu Wandoo. Jest on najszybszym i najlepszym sposobem na zdobycie informacji bezpośrednio od ekspertów organizacji. Dodatkowo z pewnością udzielą oni także odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że poniżej został podany więcej niż jeden aktualny telefon Wandoo. Z tego też względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu.

Telefon Wandoo: 22 380 01 02
*Telefon Wandoo dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Telefon Wandoo w sprawach windykacji: 22 380 90 11
*Telefon Wandoo dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00

Kontakt Wandoo

Poza skorzystaniem z telefonu Wandoo klienci, którzy preferują kontakt za pośrednictwem internetu, mogą skorzystać z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. Za pomocą poczty mailowej osoby zainteresowane mają możliwość bezpośredniej korespondencji z pracownikami Wandoo oraz uzyskanie wsparcia w potrzebie. Przed wysłaniem takiej wiadomości warto wpierw upewnić się, że w temacie osoba uwzględniła powód maila, a w jego treści dokładnie opisała zaistniałą sytuację. Dzięki umieszczeniu jak największej ilości szczegółów bardzo mocno klient ułatwić może pracownikom Wandoo znalezienie właściwego rozwiązania problemu klienta. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta Wandoo powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Wandoo: [email protected] 
E-mail Wandoo w sprawach windykacji: [email protected]