0

Grupa Azoty telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-19 08:05:59
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 16:40:03
Grupa Azoty telefon

Skontaktuj się z Grupą Azoty. Numer telefonu do Grupy Azoty. Skorzystaj z pomocy pod odpowiednim numerem telefonu.

Grupa Azoty

Jest to jeden z liderów branży nawozowej. Grupa Azoty jest to marka handlowa wszystkich spółek należących do Grupy. W jej skład wchodzi kilka spółek i są to między innymi Grupa Azoty Zakłady Azotowe “Puławy” S.A., Grupa Azoty Zakłady Chemiczne “Police” S.A., Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. oraz Combo Expert Holding GmbH. Grupa Azoty jest producentem nawozów mineralnych i według danych był on drugim największym producentem w Europie. Innymi produktami Grupy Azoty są produkty z przemysłu chemicznego, melamina i inne produkty z tej gałęzi przemysłu. Osoby, które potrzebują pomocy mogą skorzystać się z numeru telefonu Grupy Azoty lub skorzystać z innych dostępnych opcji kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, które zapewnia nam Grupa.

Telefon Grupa Azoty

Grupa Azoty posiada numer telefonu do Biura Obsługi Klienta. Telefoniczna Obsługa Klienta jest realizowana poprzez numer Grupy Azoty, obsługiwany od poniedziałku do piątku przez wykwalifikowanych konsultantów: +48 14 637 37 37. Telefony najlepiej wykonywać w tygodniu w godzinach pracy. Drugą możliwą opcją kontaktu jest wysłanie wiadomości e-mail na podany przez Grupę na ich stronie internetowej adres: [email protected]. Jest możliwość napisania wiadomości i wysłania jej pocztą e-mail, na którą zwykle powinno się otrzymać szybką odpowiedź zwrotną podobnie jak na pytanie w formularzu kontaktowym, które jest kolejną możliwością otrzymania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Kontakt Grupa Azoty

Mimo obecnej infolinii telefonicznej oraz adresu e-mail najlepszą opcją do kontaktu z Grupą Azoty jest formularz kontaktowy. Po wpisaniu danych i wysłaniu zapytania, wiadomość trafia do pracowników Biura Obsługi Klienta, którzy na bieżąco odpowiadają na zadawane im pytania. Formularz gwarantuje szybkie uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytanie głównie w formie elektronicznej, ale również przez telefon. Wszystkie dane Grupy są zamieszczone poniżej. Na oficjalnej stronie znajduje się także numer do faxu. Poniżej wszystkie dostępne dane Grupy Azoty.

Grupa Azoty telefon

Telefon: +48 14 637 37 37

Grupa Azoty adres

E-mail: [email protected]
ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, Polska
fax: +48146330718