0

Prokuratura telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2020-01-26 16:29:01
  • Data modyfikacji: 2022-12-31 12:32:21
Prokuratura telefon

Bezskutecznie szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z Prokuraturą? Na poniższej stronie internetowej udostępniony został aktualny telefon Prokuratura, jak i również inne sposoby na kontakt. Sprawdź telefon Prokuratura już teraz!

Prokuratura telefon

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta przy pomocy dostępnego poniżej telefonu Prokuratura. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami prokuratury oraz otrzymanie potrzebnych informacji dotyczących. Konsultanci prokuratury odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że na poniższej stronie internetowej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Prokuratura. Z tego też względu każdy z podanych poniżej numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Niestety godziny pracy telefonu Prokuratura nie zostały podane poniżej. Klienci przed bezpośrednią rozmową z pracownikami Biura Obsługi Klienta Prokuratura powinni znaleźć godziny funkcjonowania podanego numeru we własnym zakresie. Trzeba także wspomnieć, że podane poniżej zostały sposoby na kontakt z prokuraturą krajową. Chcąc skontaktować się z prokuraturą okręgową lub generalną, warto zajrzeć na oficjalną stronę internetową. Telefon Prokuratura daje wszystkim zainteresowanym możliwość otrzymania niezbędnych informacji, a także pomocy prawnej ekspertów.

Telefon Prokuratura: (22) 12 51 594
Telefon Prokuratura: (22) 12 51 333
Telefon Prokuratura w sprawach informacji: (22) 356-19-20
Telefon Prokuratura Ministerstwo Sprawiedliwości: (22) 52 12 888

Kontakt Prokuratura

Dodatkowo klienci, którzy chcą skontaktować się z konsultantami prokuratury, mogą skorzystać również z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę możliwe jest wysyłanie wszelkich spraw czy też pytań, z którymi klienci nie mogą sobie poradzić. W mailu klient powinien zawrzeć między innymi powód, z jakim zwraca się do konsultantów Centrum Obsługi Klienta prokuratury, a także dokładnie opisać zaistniałą sytuację, podając jak największą ilość przydatnych informacji, które uproszczą znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta prokuratury powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy odpowiedzialni za obsługę poczty mailowej odpowiedzą na wszystkie nadesłane wiadomości tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Prokuratura Ministerstwo Sprawiedliwości: [email protected]

Prokuratura podaje także adres korespondencyjny, na który klienci mogą wysyłać wszelkie sprawy za pośrednictwem korespondencji listownej. Jest to idealna forma dla osób preferujących bardziej klasyczne metody kontaktu. Należy jednak dodać, że w przypadku wybrania tej opcji na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Dlatego, jeśli sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu Prokuratura. Pozwala on klientom na otrzymanie niezbędnych odpowiedzi w przeciągu zaledwie kilku minut rozmowy.

Adres korespondencyjny Prokuratura Ministerstwo Sprawiedliwości: Al. Ujazdowskie 11 Warszawa