0

Telefon Teatr Wielki w Łodzi

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-01-21 08:54:03
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 13:46:26
Telefon Teatr Wielki w Łodzi

Teatr Wielki w Łodzi - Kontakt telefoniczny w sprawie rezerwacji oraz zakupu biletu na przedstawienia. Aktualny repertuar Teatr Wielki w Łodzi. Dane kontaktowe

Teatr Wielki w Łodzi kontakt

Teatr Wielki w Łodzi jest największym łódzkim teatrem, specjalizującym się w wystawianiu oper i baletów, a także operetek i musicali. Teatr Wielki w Łodzi posiada drugą co do wielkości scenę operową w Polsce. Placówka mieści się przy placu Dąbrowskiego, pomiędzy ulicami Narutowicza, Sterlinga i Jaracza.

Teatr Wielki w Łodzi umożliwia ze sobą kontakt poprzez podany na stronie numer kontaktowy oraz adres e-mail. Teatr Wielki w Łodzi telefon obsługuję przez centrale oraz sekretariat. Możliwy jest zakup biletów telefonicznie lub uzyskanie informacji na temat placówki oraz aktualnych i przyszłych wydarzeń.

Teatr Wielki w Łodzi telefon

Teatr Wielki w Łodzi telefon obsługuję w celu zakupu biletów, jednak może on również posłużyć w celach informacyjnych lub w przypadku chęci zgłoszenia opinii. Możliwe jest uzyskanie informacji na wszelakie tematy związane z działalnością teatru.

Teatr Wielki w Łodzi telefon centrala 42 647 20 00

Teatr Wielki w Łodzi sekretariat 42 636 22 72

Teatr Wielki w Łodzi kontakt online

Teatr Wielki w Łodzi kontakt online umożliwia za pośrednictwem podanego na stronie adresu e-mail. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z oficjalnego konta Instagram Teatr Wielki w Łodzi, który wrzuca tam aktualności z repertuaru. Wystarczy wysłać wiadomość prywatną z zapytaniem.

Teatr Wielki w Łodzi adres e-mail sekretariat [email protected]

Teatr Wielki w Łodzi dane kontaktowe

Aby zadać pytanie osobiście, możliwa jest rozmowa z pracownikami placówki. Wystarczy skorzystać z danych kontaktowych Teatr Wielki w Łodzi i odwiedzić miejsce osobiście.

Teatr Wielki w Łodzi adres
Plac Dąbrowskiego, 90-249 Łódź