0

Hyundai telefon

 • Kategoria: producenci

 • Data publikacji: 2018-08-13 01:02:27
 • Data modyfikacji: 2022-09-01 13:49:34
Hyundai telefon

Telefon Hyundai znajduje się dla zainteresowanych ofertą na stronie internetowej. Sprawdź aktualne dane kontaktowe do dealerów Hyundai, w celu skorzystania z jazdy testowej. Skontaktuj się z konsultantami Hyundai w sprawie oferty.

Co to jest Hyundai?

Hyundai jest to firma produkująca samochody osobowe, samochody dostawcze oraz SUVy. Firma została założona w Korei Południowej w 1967 roku. W ofercie samochodów Hyundai można znaleźć modele Hyundai i10, Hyundai i20, Hyundai i30, Hyundai Wagon, Hyundai Kona, Hyundai Tucson, Hyundai Kona, Hyundai Nexo. Pełna oferta samochodów może zostać przejrzana na stronie internetowej Hyundai. Znaleźć tam można również konfigurator modeli. Jeśli klient jest zainteresowany ofertą Hyundai może sprawdzić dane kontaktowe do dealerów samochodów Hyndai w celu umówienia się na spotkanie.

Kontakt Hyundai

Podstawową opcją kontaktu z Hyundai jest formularz kontaktowy znajdujący się pod odpowiednią zakładką na stronie internetowej. Formularze przeznaczone są do wysyłania zapytań do konkretnego salonu Hyundai w Polsce. W informacjach, które należy podać, znajduje się właśnie wybór dealera Hyundai, a oprócz tego należy wpisać takie informacje jak:

 • imię i nazwisko
 • numer telefonu
 • adres e-mail
 • salon Hyundai
 • treść wiadomości

Wypełnione formularze trafiają do konkretnych salonów Hyundai bezpośrednio do doradców samochodowych. Pytania można kierować w sprawie samochodów, salonów, serwisu, gwarancji i wiele więcej. Odpisują oni na wiadomości tak szybko jak to możliwe na podany adres e-mail lub w przypadku preferowania rozmowy telefonicznej mogą zadzwonić na podany w formularzu telefon.

Na stronie Hyundai możliwe jest również skorzystanie z drugiego formularza, za pomocą którego klienci mogą umówić się na jazdę próbną wybranym przez nich samochodem. Wystarczy podać:

 • imię i nazwisko
 • wybrać model pojazdu oraz salon Hyundai
 • podać kontakt

Telefon Hyundai

Do firmy Hyundai zostały udostępnione specjalne numery telefonów działające jak infolinia telefoniczna do Centrum Obsługi Klienta Hyundai. Telefon Hyundai został podany na stronie internetowej dla zainteresowanych. Połączenia należy kierować na telefon Hyundai: 0 800 444 000. Ten telefon Hyundai obsługuje połączenia bezpłatnie. Drugi telefon Hyundai to numer: +48 22 444 00 00, ale koszt połączeń w jego przypadku jest zgodny z taryfą operatora. Telefon Hyundai odbierany jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00.

Do Hyundai istnieje możliwość kontaktu w sprawie pomocy Hyundai Assistance. Pomoc udzielana jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Aby uzyskać pomoc, wystarczy zadzwonić na telefon Hyundai Assistance: +48 22 205 51 25. Osoba, która odbierze połączenie ustali niezbędne informacje na temat zdarzenia, poprosi o podstawowe dane osobowe, a następnie skontaktuje się z usługodawcą, który udzieli pomocy.

Salon Hyundai

Hyundai posiada specjalną mapę Polski z zaznaczonymi dokładnie miejscami znajdowania się salonów Hyundai. Są to autoryzowani dealerzy samochodów Hyundai. W salonie można przejrzeć modele samochodów Hyundai na żywo oraz otrzymać szczegółowe informacje o ofertach od doradców pracujących w danym miejscu. Do każdej placówki udostępnione zostały dane adresowe wraz z godzinami otwarcia salonów. Możliwe jest również umówienie się na spotkanie lub jazdę próbną, dzwoniąc na telefon Hyundai, który został udostępniony do każdego salonu z osobna.