Newonce kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2022-10-26 12:44:05
  • Data modyfikacji:
Newonce kontakt

Newonce kontakt, Jak skontaktować się z Newonce za pomocą numeru telefonu. Możliwość kontaktu z Newonce za pomocą adresu e-mail i numeru telefonu.

Kontakt Newonce

Newonce to internetowa stacja radiowa powiązana z portalem newonce.net. a także jest to część grupy newonce.media. Skontaktować się z Newonce można za pomocą adresu e-mail. Należy wspomnieć, że ogólny numer telefonu Newonce nie jest podany. Numer telefonu można zostawić pisząc wiadomość do pracowników Newonce. Istnieje także możliwość skorzystania z formularza do kontaktu zwrotnego. Na pierwszy adres e-mail można zadawać pytania do redakcji: [email protected], ale w przypadku konieczności skontaktowania się z ogólną pomocą Newonce prosimy o kontakt na adres: [email protected]. Warto wspomnieć, że strukturą biura Newonce kieruje Anna Wysga do której kontakt znajduje się poniżej wraz z mailem.

Telefon: 509 732 887

E-mail: [email protected]

Wraz z Anna Wysga działem kieruje także Michał Michalski, który jest CEO grupy, ale za poszczególne projekty odpowiedzialni są menadżerowie i to oni odpowiadają przed klientami. 

Newonce telefon

Numer telefonu do Newonce nie jest podany, lecz zawsze można poprosić o kontakt telefoniczny poprzez formularz kontaktowy. Można także spróbować skontaktować się z pracownikami Newonce do których numer telefonu jest podany na stronie internetowej. Jednym z podanych numerów jest numer do Alicji Szewczyk, czyli do osoby odpowiadającej za kluczowe projekty, marketing i produkcje. Podany jest również e-mail.

Telefon: 660 794 616

E-mail: [email protected].

Drugą osobą której numer widnieje w sieci jest Anita Bugajska, jest to osoba zajmująca się głównie mediami, poza numerem telefonu podany jest również adres e-mail do.

Telefon: 507 129 315

E-mail: [email protected].