0

Triumph telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-02-05 07:51:04
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 15:44:44
Triumph telefon

Aktualny numer telefonu do Triumph dostępny na stronie. Triumph telefon dostępny na stronie. Kontakt do Biura Obsługi Klienta Triumph. Skontaktuj się z infolinią telefoniczną Triumph pod odpowiednim numerem telefonu.

Triumph kontakt

Kontakt do Triumph możliwy jest na stronie internetowej, poprzez zamieszczony w zakładce skontaktuj się z nami, formularz kontaktowy. Ta opcja polecana jest w przypadku gdybyśmy chcieli skontaktować się z firmą w dni, w których telefon Triumph nie jest odbierany. Zawiera on typowe, podstawowe informacje do uzupełnienia takie jak imię, nazwisko, telefon oraz e-mail. Tematy pytania dostępne są do wyboru z listy na przykład pytania, komentarze, sugestie czy na przykład reklamacje. Kontakt możliwy jest także telefonicznie do Triumph oraz mailowo.

Telefon Triumph

Aby skontaktować się z firmą, możliwe jest wybranie numeru telefonu do Triumph dostarczonego na stronie internetowej. Numer telefonu do kontaktu z infolinią Triumph to: +48 22 481 05 05. Należy pamiętać, że infolinia dla klientów sklepu online obsługuje w godzinach od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku. Za połączenie pobierana jest opłata, która może się różnić w zależności od operatora. Sugerowane jest sprawdzenie kosztów połączenia telefonicznego do Triumph u swojego operatora. Połączenia z telefonu stacjonarnego są w opłacie takiej jak połączenia lokalne. W przypadku chęci kontaktu w weekendy zalecane jest użycie formularza kontaktowego lub poczty e-mail.

Telefon do Triumph: +48 22 481 05 05

Faks do Triumph: +48 22 481 05 06

Triumph e-mail

Kontakt elektroniczny za pomocą poczty e-mail do Triumph jest możliwy z wykorzystaniem adresu dostarczonego przez firmę na ich stronie internetowej. Oprócz telefonu Triumph zamieszczony został adres e-mail Triumph dla klientów sklepu internetowego. W celu wysłania zapytania wystarczy wysłać wiadomość na [email protected], a zapewne w niedługim czasie zostanie wysłana odpowiedź zwrotna. W przypadku pytania od klienta sklepu stacjonarnego konieczne jest wysłanie wiadomości e-mail na inny adres. Adres e-mail dla klienta sklepu stacjonarnego to: [email protected].