0

Tubi telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-06-01 05:48:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 14:59:28
Tubi telefon

Tubi TV dostęp do ponad 40000 filmów online. Tubi TV kontakt i adres biura. Sposoby na darmowe przedłużenie subskrypcji. Tubi TV

Tubi TV kontakt

Tubi TV to jedna z niedawno powstałych platform streamingowych na rynku VoD. Platforma udostępnia swoim użytkownikom różnorodne filmy i seriale, które są przechowywane na jej serwerach. Jedyne co trzeba zrobić, aby korzystać z Tubi TV, to pobrać aplikację na swój komputer lub zainstalować ją w przeglądarce, żeby z Tubi TV kontakt był prostszy. Sama platforma Tubi TV jest darmowa, dzięki czemu wszyscy jej użytkownicy mogą cieszyć się swoimi ulubionymi programami. Jeśli użytkownik wybierze opcję subskrypcji, wtedy dostaje usługę bez wyświetlania reklam podczas korzystania z platformy. Biblioteka Tubi TV oferuje na dzień dzisiejszy ponad 40000 pozycji, które są stale uaktualniane, by sprostać rosnącym oczekiwaniom użytkowników.

Lista urządzeń Tubi TV:

Smartfony z Androidem
Smartfony z iOS
Xbox i PS4
Apple TV
Smart TV
oraz inne urządzenia, których tu nie wymieniono, a aplikacja Tubi TV jest na nich w fazie testów.

Tubi TV telefon nie jest obsługiwany. Zamiast tego Tubi TV kontakt oferuje poprzez formularze online w różnych sprawach od szukania pomocy po przedłużenie subskrypcji. Dzięki nim można skontaktować się z odpowiednim działem obsługi klienta. Doświadczenie użytkownika zostało usprawnione w czasie rozwoju portalu, co skutkuje łatwym w użyciu środowiskiem, które zostało uznane za bardzo wygodne.

Tubi TV kontakt osobisty umożliwia w 4 biurach na terenie USA i specjalnym oddziale zagranicznym w Chinach. Poniżej adres siedziby firmy w Kalifornii:

315 Montgomery 
Street 11th floor
San Francisco, CA 94104 USA

Tubi TV oferta

Biblioteka Tubi TV oferuje na dzień dzisiejszy ponad 40000 pozycji, które są stale uaktualniane, by sprostać rosnącym oczekiwaniom użytkowników. Jak zostało wspomniane wcześniej Tubi TV to darmowy serwis streamingowy z tysiącami filmów i programów telewizyjnych dostępnych do oglądania. Portal umożliwia oglądanie natychmiast lub pobranie aplikacji Tubi TV, aby oglądać offline, w dowolnym miejscu i czasie. Oglądaj swoje ulubione filmy zawsze, wszędzie i na każdym urządzeniu. Warto znać do Tubi TV kontakt, aby być na bieżąco z rozrastaniem się biblioteki o ciągle dodawane nowe filmy.