0

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy Telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-04-30 13:46:18
  • Data modyfikacji: 2022-09-21 14:49:27
Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy Telefon

Filharmonia Pomorska telefon - Sprawdź repertuar na najbliższe dni. Zadzwoń w celu zakupu biletów. Zgłoś reklamacje. Adres e-mail, adres, dane kontaktowe

Filharmonia Pomorska kontakt

Filharmonia Pomorska swoją placówkę posiada w Bydgoszczy. W obecnej siedzibie filharmonia funkcjonuję od 16 listopada 1958 roku. Filharmonia Pomorska aktualnie pełni funkcję centrum muzycznego Bydgoszczy, ale również galerii sztuki i ośrodka inspiracji naukowych. Filharmonia w Bydgoszczy jest znana na całym świecie z genialnej muzyki. Działalność artystyczna pełniona przez filharmonie to przed wszystkich koncerty symfoniczne, kameralne oraz recitale najwybitniejszych wirtuozów. Dodatkowo w placówce prowadzone są liczne wydarzenia edukacyjne. 

Filharmonia Pomorska posiada wiele form kontaktu. Możliwe jest wysłanie wiadomości e-mail na adres podany przez Filharmonie. Dodatkowo Filharmonia Pomorska telefon obsługuję przez kasę biletową, sekretariat oraz wiele innych działów, dzięki czemu można między innymi zakupić bilety telefonicznie lub uzyskać informację na temat repertuaru. Dla osób śledzących media społecznościowe Filharmonii Pomorskiej możliwe jest wysłanie wiadomości prywatnej za ich pośrednictwem.

Filharmonia Pomorska telefon

Aby zadzwonić do placówki w celu zakupienia biletów lub zapytać o sprawy związane z repertuarem, lub wydarzeniami naukowymi, możliwe jest to za pośrednictwem numeru udostępnionego przez Filharmonie. Filharmonia Pomorska telefon obsługuję głównie przez kasę biletową oraz sekretariat, jednak jest możliwość uzyskania danych kontaktowych do innych działów placówki.

Filharmonia Pomorska telefon sekretariat 
+48 52 321 04 67
+48 52 321 09 20

Filharmonia Pomorska telefon kasa
+48 52 321 02 34
+48 52 321 04 67

Filharmonia Pomorska kontakt online

Filharmonia Pomorska kontakt online umożliwia przez podane adresy e-mail na oficjalnej stronie. Dodatkowo warto śledzić newsletter, aby nie przegapić nowości. Filharmonia Pomorska media społecznościowe służące do udostępniania nowości, mogą również posłużyć jako jedna z form kontaktu.

Filharmonia Pomorska e-mail:
[email protected]
[email protected]

Filharmonia Pomorska dane kontaktowe

W celu zakupu biletów lub w każdym innym przypadku związanym ze świadczeniem usług przez Filharmonie Pomorska możliwe jest osobiste przyjście na placówki i porozmawianie z personelem. Dane kontaktowe Filharmonia Pomorska znajdują się na stronie.

Filharmonia Pomorska adres
ul. Andrzeja Szwalbego 6, 85-080 Bydgoszcz, Polska