0

Telefon Hotel Katowice

Telefon Hotel Katowice

Sprawdź aktualny telefon Hotelu Katowice dostępny na poniższej stronie. Możliwość uzyskania wszelkich dostępnych informacji za pośrednictwem telefonu Hotelu Katowice. Skorzystaj już dziś i wynajmij wymarzony pokój dzięki telefonowi Hotelu Katowice.

Hotel Katowice

Hotel Katowice jest usytuowany w ścisłym centrum miasta. Niedaleko hotelu znajduje się legendarny katowicki „Spodek”, czy też Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz sala koncertowa Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Oprócz wymienionych miejsc blisko Hotelu Katowice umieszczonych jest wiele atrakcji turystycznych oraz kulturowych. Hotel ma do zaoferowania swoim klientom także restaurację oraz kawiarnię, klub bilardowy, siłownię, strefę fitness, czy też salon masażu. Hotel Katowice daje odwiedzającym w pełni zmodernizowane pokoje w najwyższych standardach. Wszystkie atrakcje jak i umiejscowienie i wyposażenie bardzo pozytywnie wpływa na to, że Hotel Katowice jest bardzo popularnym miejscem do noclegu dla wszystkich osób odwiedzających miasto. Warto jest więc skorzystać z możliwości wynajęcia pokoju w Hotelu Katowice.

Hotel Katowice kontakt

Klienci często szukają bezpośredniego i aktualnego kontaktu z hotelem. Aby im to uprościć, na poniższej stronie zebrane zostały wszystkie dostępne i aktualne telefony Hotelu Katowice. Dzięki temu możliwa jest telefoniczna rozmowa z konsultantem Biura Obsługi Klienta i zdobycie wszystkich potrzebnych informacji dotyczących oferty Hotelu Katowice. Dodatkowo warto nadmienić, że istnieje więcej niż jeden aktualny telefon Hotelu Katowice. W celu odróżnienia poszczególnych numerów zostały one opisane. Ułatwia to znacznie klientom znalezienie szukanego kontaktu. Warto także wspomnieć, że dzięki telefonowi Hotelu Katowice możliwe jest zarezerwowanie wymarzonego pokoju na pobyt w mieście. Dla osób preferujących kontakt poprzez Internet udostępnione zostały adresy poczty elektronicznej. Z pewnością odpowiedź zwrotna ze wszystkimi potrzebnymi klientowi informacjami zostanie wysłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Warto jest więc skorzystać z dostępnych opcji kontaktu i zarezerwować pokój na czas pobytu w Katowicach.

Telefon Hotel Katowice

Telefon Hotel Katowice

Telefon: +48 32 25 88 281
E-mail: [email protected]

Telefon Hotel Katowice do recepcji

Telefon: +48 32 25 98 021
E-mail: [email protected]

Kontakt Hotel Katowice do spraw rezerwacji sal konferencyjnych

E-mail: [email protected]

Telefon Hotel Katowice do restauracji hotelowej

Telefon: 530 199 199
Telefon: +48 32 259 80 21 wew. 587
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Kontakt Hotel Katowice z księgowością

E-mail: [email protected]