0

Five o'clock telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-01-17 19:54:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 10:33:57
Five o'clock telefon

Telefon Five o'clock dostępny za pomocą strony infolinii. Aktualne dane kontaktowe do Five o'clock znajdują się na stronie. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Five o'clock kontakt

Five o'clock od ponad 30 lat temu począwszy od importu i dystrybucji herbaty, aż po prowadzenie własnego sklepu z herbatą i kawą w rodzinnym mieście Lublinie. Charakteryzował ich ciekawość, nowość oraz brak kompromisu co do jakości oferowanych herbat liściastych. Wciąż mogą się pochwalić unikatowymi autorskimi mieszankami herbat aromatyzowanych oraz najwyższej jakości herbatami klasycznymi, a także wyjątkowej klasy kawami ziarnistymi, również arabki z sektora speciality coffee. Chcąc skontaktować się z przez telefon z Five o'clock, należy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie. Inną formą kontaktu z Five o'clock jest wypełnienie specjalnego formularza kontaktowego przygotowanego przez zawodowych konsultantów. Wystarczy uzupełnić w arkuszu odpowiednie pola danych:

  • Imię
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Temat sprawy
  • Telefon komórkowy
  • Twoja wiadomość
  • Wybranie kategorii wiadomości (przyśpiesza rozwiązanie sprawy)

Po poprawnym uzupełnieniu formularza wiadomość zostanie przekazana do konsultantów, którzy postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie. Dodatkowo możliwy jest kontakt online z Biuro Obsługi Klienta, posiada adres elektronicznej poczty internetowej [email protected], pod którym można wysłać zapytanie związane ze sklepem. Oprócz podanego adresu e-mail zostały również podane inne zależne od kategorii wiadomości

Adres sklepu internetowego – ul. Generała Władysława Sikorskiego 24, 59-300 Lubin

Adres biura  Five o'clock – Tadeusza Kościuszki 29, 50-011 Wrocław

Infolinia Five o'clock

Dzięki dostępowi do infolinii możliwy jest kontakt telefoniczny. Wystarczy tylko zadzwonić pod podany numer telefonu 801 014 415. Konsultanci czekają na zapytanie klienta. Warto pamiętać, że Biuro Obsługi Klienta obsługuje tylko i wyłącznie w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 15:00. W weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają połączeń telefonicznych. W celu skontaktowania się bezpośrednio z centralą Five o'clock należy wykonać połączenie na podany numer telefonu 76 849 16 73.

Five o'clock telefon 801 014 415