ePUAP telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-01-13 16:54:19
  • Data modyfikacji: 2022-08-09 12:16:03
ePUAP telefon

Infolinia telefoniczna ePUAP dostępna dla zainteresowanych pod numerem telefonu. Pomoc konsultantów ePUAP możliwy w wybranych godzinach. Telefon ePUAP dostępny na stronie internetowej.

Co to jest ePUAP

Rozwinięciem skrótu ePUAP jest Elektroniczna Platforma Usługi Administracji Publicznej. Dzięki tej internetowej usłudze obywatele mają możliwość załatwiania wszelakich urzędowych spraw bez wychodzenia z domu. Za pomocą platformy możliwe jest podpisywanie dokumentów, wniosków i innych dokumentów za pomocą profilu zaufanego.

Kontakt ePUAP

W przypadku chęci kontaktu z Biurem Obsługi Klienta platformy ePUAP istnieje taka możliwość. Zainteresowani mogą skorzystać z pomocy dzwoniąc na telefon ePUAP lub wysyłając wiadomość na adres e-mail ePUAP. Do kontaktu możliwy jest również formularz kontaktowy, dzięki któremu wiadomości trafiają do konsultantów ePUAP. Odpowiedź wysyłana jest na adres poczty elektronicznej podanej w formularzu. Kontakt możliwy jest w sprawie powstałych błędów na platformie ePUAP. W formularzu kontaktowym należy podać niezbędne informacje, które usprawnią proces odpowiedzi na pytanie. W formularzu należy podać dane kontaktowe w tym e-mail, okoliczności powstania błędu, informacje sprzęcie komputerowym, rodzaj przeglądarki, z której było korzystane w momencie powstania błędu.

Telefon ePUAP

W przypadku chęci kontaktu w inny sposób jest taka możliwość. Dla osób preferujących kontakt telefoniczny na stronie internetowej został udostępniony telefon ePUAP. Połączenia odbierane są przez konsultantów centrum pomocy Użytkowników w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Telefon ePUAP do kontaktu to: +48 (42) 253 54 50. Jeśli połączenia nie są odbierane, można skorzystać z adresu poczty elektronicznej.

E-mail ePUAP

Ostatnią formą kontaktu dla zainteresowanych jest adres e-mail. Adres poczty elektronicznej został podany dla klientów na stronie. E-mail, na który należy wysyłać wiadomości to: [email protected]. Odpowiedź wysyłana jest przez pracownika centrum pomocy tak szybko jak to możliwe.