0

Sizeer telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-25 10:09:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 10:22:17
Sizeer telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Sizeer. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Sizeer. Dane kontaktowe do Sizeer podane na stronie infolinii.

Sizeer kontakt

Sklep internetowy e-Sizeer prowadzony jest przez Marketing Investment Group S.A. Firma stworzyła największą na polskim rynku platformę sprzedaży marek sportowych i lifestylowych. Sieć sprzedaży Marketing Investment Group S.A. obejmuje obecnie kilkaset punktów handlowych, zorganizowanych zarówno w ramach własnej sieci detalicznej, jak i rozbudowanej sieci placówek partnerskich i dystrybucji hurtowej. Prawdziwymi twórcami sukcesu firmy Marketing Investment Group są przede wszystkim ludzie. Zespół stanowią osoby silnie zaangażowane w misję firmy. Firma jest doskonałym miejscem dla różnorodnych osobowości, pomysłów i metod realizacji zadań. Stawia na ciągłe zdobywanie wiedzy i umiejętności oraz dzielenie się nimi z korzyścią dla Klientów. Siedziba Sizeer zlokalizowana jest pod adresem os. Dywizjonu 303 paw. 1, 31-871 Kraków.

Chcąc skontaktować się z Sizeer dostępny jest prosty w obsłudze i intuicyjny formularz kontaktowy. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Imię
  • Nazwisko
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Telefon
  • Temat
  • Treść

Po poprawnym wypełnieniu formularza zostanie on przesłany do Biuro Obsługi Klienta Sizeer, konsultanci postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na wysłane zapytanie. Inną formą kontaktu z Sizeer oprócz telefonu jest wysłanie zapytania bezpośrednio na adres elektronicznej poczty internetowej sklep‍@‍sizeer.com.

Sizeer telefon

Dostępna jest również linia telefoniczna Sizeer. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu 12 681 84 84. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do niedzieli od 8:00 – 21:00. Warto jednak przed jakąkolwiek próbą kontaktu zajrzeć na specjalnie przygotowaną przez zaawansowanych konsultantów sekcję FAQ, która zawiera najczęściej zadawane przez klientów pytania. Koszt połączenia naliczany jest zgodnie z taryfą operatora.