HTC telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-03-04 07:17:45
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 11:20:30
HTC telefon

Uzyskaj wsparcie techniczne HTC dzięki dostępowi do infolinii. Dane kontaktowe do wsparcia technicznego i BOK dostępne na stronie HTC.

HTC kontakt

HTC jest tajwańskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją telefonów –  przenośnych urządzeń z systemem operacyjnym Windows Mobile, od 2008 roku z systemem Android, a od 2012 roku także Windows Phone 8. Jest jednym z największych producentów urządzeń palmtopów oraz smartfonów. Dzięki dużej popularności HTC w Polsce została utworzona linia telefoniczna zapewniająca wsparcie konsultantów dla klientów na terenie Polski. Odwiedzając stronę internetową producenta telefonów HTC dostępny jest kontakt ze wsparciem technicznym HTC. Dla klientów posiadających telefony HTC został utworzony dostęp do danych kontaktowych, wymaganiami, jakie stoją przed ich poznaniem jest podanie unikalnego numeru SN lub IMEI. Jest to ekskluzywny sposób kontaktu z Biuro Obsługi Klienta HTC, z którego mogą skorzystać osoby tylko i wyłącznie posiadający telefony lub urządzenia HTC.

Infolinia HTC

Oprócz podanych dostępnych form kontaktu możliwy jest również kontakt telefoniczny z działem wsparcia technicznego lub Biuro Obsługi Klienta. Numer telefonu 00 800 121 1666 odbierany jest przez konsultantów w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 9:30 – 18:30, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają telefonów. Warto jednak przed próbą kontaktu poprzez telefon spróbować wysłać zapytanie na stronie w celu odszukania informacji na temat problemu lub poznania odpowiedzi na zapytanie.

HTC telefon 00 800 121 1666