Toll Collect Telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-02-25 10:35:01
  • Data modyfikacji: 2022-08-03 10:27:03
Toll Collect Telefon

Skorzystaj z danych kontaktowych do Toll Collect w razie pytań w sprawie przejazdu przez niemieckie autostrady. Telefon Toll Collect dostępny na stronie internetowej. Skontaktuj się z konsultantem Toll Collect.

Kontakt Toll Collect

Toll Collect to niemiecka firma, która obsługuje system poboru opłat od samochodów ciężarowych za przejazd przez autostrady na terenie Niemiec. Do kontaktu z Toll Collect został udostępniony formularz kontaktowy oraz numery telefonów na infolinię Toll Collect. Formularz kontaktowy do Toll Collect znajduje się na stronie internetowej. Istnieje możliwość kontaktu z firmą, wypełniając formularz danymi takimi jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres
  • Numer telefonu
  • Adres e-mail
  • Treść wiadomości

Po wypełnieniu formularza trafiają one do konsultantów, którzy wysyłają odpowiedzi tak szybko jak to tylko możliwe. Toll Collect na stronie internetowej nie podało swojego adresu e-mail, zatem nie ma możliwości kontaktu bezpośrednio na skrzynkę poczty elektronicznej. Drugą opcją kontaktu jest telefon kontaktowy udostępniony dla zainteresowanych.

Telefon Toll Collect

Toll Collect prowadzi infolinię telefoniczną dla zainteresowanych. Toll Collect telefon udostępniło dla zainteresowanych na stronie internetowej. Istnieje możliwość kontaktu z konsultantem za pomocą telefonu Toll Collect. Istnieją dwa numery do kontaktu z Niemiec i do kontaktu z zagranicy. Telefon Toll Collect dla połączeń z Niemiec to: 0800 222 2628. W przypadku kontaktu z zagranicy należy kierować połączenia na telefon Toll Collect: 00800 0 222 2628. Należy pamiętać o opłatach. Koszt połączenia z infolinią telefoniczną Toll Collect jest bezpłatny, jednak w przypadku sieci telefonii komórkowych mogą być naliczane opłaty według taryfy operatora. Połączenia z konsultantami odbierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 19:00. Istnieje również alternatywny telefon Toll Collect do kontaktu z konsultantami. Telefon Toll Collect do kontaktu w przypadku braku dostępności dwóch poprzednich numerów to: +49 30 252 91 303. W przypadku chęci kontaktu w godzinach, w których telefony Toll Collect nie są odbierane, zaleca się skorzystanie z formularza kontaktowego.

Adres Toll Collect

Toll Collect GmbH
Postfach 11 03 29
10833 Berlin
Niemcy