0

Calzedonia telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-20 19:26:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 14:33:03
Calzedonia telefon

Skorzystaj z telefonicznej pomocy od konsultantów Calzedonia. Skontaktuj się telefonicznie z Calzedonia dzięki numerowi dostępnemu na stronie.

Calzedonia kontakt

Na kontakt z Biurem Obsługi Klienta Calzedonia istnieje parę sposobów. Jedną z najczęściej wybieranych form kontaktu jest formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie internetowej. Kontakt Calzedonia poprzez arkusz jest bardzo wygodną oraz szybką opcją. Formularz kontaktowy należy odpowiednio uzupełnić danymi kontaktowymi oraz należy wpisać do niego wiadomość z zapytaniem. Wypełniając wszystkie pola, można wysłać formularz do konsultantów Biura Obsługi Klienta Calzedonia, którzy udzielą odpowiedzi na zadane pytanie tak szybko, jak tylko jest to obecnie możliwe.

Calzedonia kontakt online z klientem realizuje także poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości należy wysyłać pod adres mailowy [email protected]. Pracownicy Biura Obsługi Klienta wysyłają wszystkie wiadomości z odpowiedziami do klientów.

Adres: ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
E-mail: [email protected]

Telefon Calzedonia

Telefon Calzedonia jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych pod numerem kontaktowym +48 22 128 56 51. Wszelkie połączenia przychodzące na telefon Calzedonia są odbierane przez konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta Calzedonia. Rozmowy na telefonie Calzedonia są realizowane w języku polskim.

Telefon: +48 22 128 56 51