Telefon Opera i Filharmonia Podlaska Telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-01-06 08:13:09
  • Data modyfikacji: 2022-09-22 15:20:11
Opera i Filharmonia Podlaska Telefon

Opera i Filharmonia Podlaska telefon - skontaktuj się z obsługą filharmonii. SKorzystaj z telefonicznego zakupu biletów. Sprawdź ceny i przyszłe wydarzenia

Opera i Filharmonia Podlaska kontakt

Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku to obecnie największa instytucja artystyczna w północno-wschodniej Polsce i najnowocześniejszy ośrodek życia kulturalnego w tej części Europy. Obowiązki administracji instytutu pełnili prof. Bożena Violetta Bielka.

Opera i Filharmonia Podlaska umożliwia ze sobą kontakt na dwa sposoby. Jest możliwość wysłania maila z zapytaniem odnośnie wycieczek, zakupu biletów czy chociażby uzyskanie informacji na temat placówki. Możliwe jest również skorzystanie z pomocy telefonicznej dzwoniąc na podany numer kontaktowy. Opera i Filharmonia Podlaska telefon obsługuję zarówno przez sekretariat, jak i kasę biletową, jednak jest też możliwość skontaktowania się z innymi działami.

Opera i Filharmonia Podlaska telefon

Aby zamówić lub zarezerwować bilet na najbliższy koncert możliwe jest to, wykorzystując telefon Opera i Filharmonia Podlaska. Podczas rozmowy oprócz kupna biletu można zadań pytanie również odnośnie przyszłych wydarzeń.

Opera i Filharmonia Podlaska telefon sekretariat
85 306 75 01

Opera i Filharmonia Podlaska telefon kasa biletowa
85 306 75 04

E-mail Opera i Filharmonia Podlaska

Pytania wymagające analizy tematu można kierować na adres e-mail Opera i Filharmonia Podlaska podaję go na stronie. Dodatkowo mail może posłużyć jako forma kontaktu w celu zakupu biletów.

Opera i Filharmonia Podlaska e-mail sekretariat
[email protected]

Opera i Filharmonia Podlaska e-mail kasa biletowa
[email protected]

Adres kontaktowy Opera i Filharmonia Podlaska

Odwiedzając siedzibę osobiście możliwa jest również rozmowa z jego personelem. Dodatkowo po uprzednim telefonie można umówić się na spotkanie w sekretariacie lub innym dziale filharmonii. Pozostałe dane adresowe Opera i Filharmonia Podlaska można znaleźć na stronie.

E-mail Opera i Filharmonia Podlaska adres 
Odeska 1, 15-406 Białystok