0

Hulu telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2020-03-27 12:47:32
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 16:40:54
Hulu telefon

Hulu kontakt i aktualne numery telefonu dla użytkowników. Hulu telefon do obsługi klienta. Hulu telefon do połączeń międzynarodowych

Hulu kontakt

Hulu jest amerykańskim portalem oferującym usługi streamingu video. Z Hulu kontakt jest możliwy z wykorzystaniem kilku kanałów komunikacji. Pierwszym jest wykorzystanie komunikacji telefonicznej. Lista numerów telefonu od Hulu obejmuje główne numery kontaktowe:
Hulu telefon obsługa klienta: 877-485-8411
Hulu telefon obsługa klienta: 1-310-551-4700
Hulu telefon dodatkowe usługi: 1-877-719-2773
Hulu telefon międzynarodowa obsługa: 1-888-265-6650

Warto wiedzieć, że w sprawach dotyczących obsługi klienta pierwszy podany numer może okazać się skuteczny, ale dla połączeń międzynarodowych warto skorzystać z numeru do międzynarodowej obsługi klienta. Także czas kontaktu z Hulu powinien być tak dobrany, aby spasować się w godziny pracy oddziału w USA. Pod uwagę trzeba wziąć także wysokie opłaty za połączenia spoza Unii Europejskiej.  To z pewnością zachęci niektórych do kontaktu online, zwłaszcza że czas oczekiwania może być mocno wydłużony.

Oprócz wyżej wymienionych telefonów Hulu kontakt oferuje z wykorzystaniem innych form komunikacji z obsługą klienta np. czat online. Ten czat jest dostępny na stronie: https://help.hulu.com/contact, czyli w oficjalnej witrynie producenta. 

Dla tych, co preferują kontakt mailowy, z chęcią dowiedzą się, że podany niżej adres e-mail jest wciąż aktualny. Warto dodać, że kontakt mailowy zabiera niewiele czasu i jest zupełnie darmowy w przypadku korzystania z bezpłatnych skrzynek pocztowych. Kontakt z konsultantami klienta w tej postaci jest uważany obecnie za najskuteczniejszą formę kontaktu, gdy nie chodzi o Hulu telefon. Dostawca treści proponuje swoim subskrybentom specjalne przywileje, w tym kontakt w sprawie pomocy jest oferowany za pośrednictwem narzędzi oferowanych w aplikacji.

Hulu adres e-mail: mailto:[email protected]

Hulu oficjalnie nie potwierdziło jeszcze planów uruchomienia kontaktu przez telefon bezpośrednio w Polsce. Dlatego jeśli kiedykolwiek Hulu Polska powstanie, wtedy zostanie to uwzględnione to w artykule i ci, których interesuje Hulu telefon, zostaną o nim poinformowani. I wobec tego Hulu kontakt bezpośredni, bez potrzeby dzwonienia za granicę w Polsce, zaoferuje.