Windows 11 telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-07-03 18:44:22
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 11:55:40
Windows 11 telefon

Kontakt telefoniczny do konsultantów Microsoft w sprawie systemu operacyjnego Windows 11. Uzyskaj pomoc w sprawie systemu Windows 11.

Telefon Windows 11

Windows 11 to nowy system operacyjny od Microsoftu. System operacyjny Microsoft jest rozwijany już od wielu lat, a wersji przez te lata było już kilka. Istnieje możliwość uzyskania pomocy od konsultantów. Pomoc realizowana jest przez numer telefonu oraz online. Microsoft przygotował listę odpowiedzi na podstawowe pytania. Zainteresowany ma możliwość odpowiedzenia na kilka pytań i na podstawie podanego problemu na stronie wyświetlają się artykuły od Microsoft opisujące rozwiązanie problemu. W przypadku gdy odpowiedź na pytanie nie została znaleziona, można skorzystać z telefonu Microsoft.

Do konsultantów z Windows 11 można dzwonić, wykorzystując dwa numery telefonów. Telefon Windows 11 został udostępniony na stronie. Telefon Windows 11, na który można kierować połączenia to: 801 802 000. Drugi Telefon Windows 11 do kontaktu dla zainteresowanych to: +48 22 594 19 99. Należy pamiętać o kosztach wykonywania połączenia. Opłata pobierana jest zgodnie z taryfą operatora dzwoniącego.

Kontakt Windows 11

Przed zainstalowaniem Windows 11 należy sprawdzić minimalne wymagania techniczne sprzętu komputerowego. W przypadku problemów warto sprawdzić, czy sprzęt nie jest za słaby, przed skontaktowaniem się z Działem pomocy. Windows 11 wymagania:

Procesor: 1 GHz lub szybszy, co najmniej 2 rdzenie, zgodny procesor 64-bitowy lub procesor zgodny ze standardem SoC (System on a Chip).
RAM: 4 GB
Miejsce na dysku: minimum 64 GB
TPM: 2.0
Karta graficzna: zgodna z biblioteką DirectX 12 lub nowszą ze sterownikiem WDDM 2.0.
Rozdzielczość wyświetlacza: High Definition, przekątna większa niż 9 cali, 8 bitów na kanał koloru.

Aby poprawnie zainstalować Windows 11, powinno się posiadać połączenie z internetem. Zaleca się podłączenie do internetu przed instalacją. W przypadku problemów można skontaktować się z pomocą konsultantów za pomocą telefonu Windows 11. Pamiętać trzeba, że infolinia telefoniczna służy nie tylko w przypadku problemów technicznych, ale również w przypadku zadawania różnych innych pytań związanych z systemem operacyjnym Microsoft.