0

PGNiG telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-11-07 06:51:39
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 10:28:46
PGNiG telefon

PGNiG telefon: kontakt z konsultantem. Zadzwoń i skorzystaj z informacji od biura obsługi klienta. Aktualne dane kontaktowe. Sprawdź numer telefonu na stronie

PGNiG kontakt

PGNiG Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo jest polskim przedsiębiorstwem, zajmującym się wydobywaniem gazu zimnego i ropy naftowej. Firma zajmuję się również importem gazu, a poprzez współprace z innymi spółkami magazynuje oraz sprzedaje paliwa gazowe i płynne.

PGNiG kontakt możliwy jest na kilka sposobów. Firma informuje, że większość spraw można załatwić wykorzystując aplikację mobilną PGNiG eBOK, która służy jako, elektroniczne biuro obsługi klienta. W przypadku chęci skorzystania z innej opcji dostępny jest również PGNiG telefon obsługiwany przez telefoniczne biuro obsługi klienta. Dodatkowo możliwe jest wysłanie wiadomości e-mail na adres podany przez firmę na stronie.

PGNiG telefon

Aby skorzystać z telefonicznego biura obsługi klienta, należy wykorzystać numer znajdujący się na oficjalnej stronie. Telefon PGNiG dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 19:00. Kontakt telefoniczny może posłużyć w celu zadania konsultantowi pytań ogólnych dotyczących świadczenia usług.

PGNiG Telefon 22 515 15 15

PGNiG online

Aby uzyskać kontakt online PGNiG, można w tym celu wykorzystać aplikację mobilną lub eBOK. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z adresu e-mail oraz wykorzystanie formularza kontaktowego znajdującego się na oficjalnej stronie.

PGNiG e-mail [email protected]

PGNiG dane kontaktowe

Aby skorzystać najbardziej tradycyjnej opcji i odwiedzić biuro stacjonarne, możliwe jest sprawdzenie na stronie danych adresowych PGNiG, znajdującego się w okolicy i udanie się osobiście na rozmowę. Podczas rozmowy można zapytać o wszystkie szczegóły związane ze świadczeniem usług PGNiG. Odziały pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. 

Adres PGNiG
Ul. M. Kasprzaka 25, 01-224 Warszawa