0

Bolt Rzeszów telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-10-18 05:02:52
  • Data modyfikacji: 2022-12-16 14:40:30
Bolt Rzeszów telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na skontaktowanie się z Bolt Rzeszów? Umieszczone zostały tu różne formy kontaktu między innymi telefon Bolt Rzeszów. Telefon Bolt Rzeszów to źródło cennych i przydatnych informacji. Wypróbuj telefon Bolt Rzeszów już teraz!

Bolt Rzeszów kontakt

Klienci z firmą Bolt Rzeszów mogą skontaktować się także na inne możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. Pierwszy z podanych adresów mailowych przeznaczony jest w sprawach wymagających pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Rzeszów, natomiast drugi adres podany został dla wszystkich chętnych osób, które chciałyby zostać przewoźnikiem w firmie Bolt Rzeszów. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych.

E-mail Bolt Rzeszów: [email protected]
E-mail Bolt Rzeszów w sprawach pracy: [email protected]

Telefon Bolt Rzeszów

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Rzeszów. Jest to dla klientów możliwość zdobycia potrzebnych danych oraz informacji dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem Bolt Rzeszów. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Rzeszów udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Rzeszów dostępny jest wyłącznie w sprawach dotyczących hulajnóg producenta. W przypadkach chęci skontaktowania się z kierowcą Bolt Rzeszów klienci mogą skontaktować się bezpośrednio pod numerem przewoźnika.

Telefon Bolt Rzeszów: +48 22 307 83 67