0

TUZ Ubezpieczenia telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-06-29 20:29:12
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 16:41:48
TUZ Ubezpieczenia telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie TUZ. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat TUZ. Dane kontaktowe do TUZ są podane na stronie infolinii.

TUZ kontakt

TUZ Ubezpieczenia to nazwa marki należącej do polskiego TUZ Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, które powstało w 2003 roku. TUZ Ubezpieczenia ma ambicje być asem rynku ubezpieczeń, a nawet liderem w pewnych obszarach. W ciągu ostatnich kilku lat w firmie nastąpiła ogromna przemiana, jaka nie zdarzyła się w żadnym innym towarzystwie ubezpieczeniowym nigdy wcześniej w historii tej branży w Polsce. TUZ zmienił strategię, stając się firmą niezwykle elastycznie reagującą na potrzeby Agentów, Brokerów, Klientów i bardzo im wszystkim przyjazną. Rynek to zauważył. „TUZ likwiduje aż miło”, „Terminowość, Uważność, Zaufanie” czy „O TUZ to się mówi” – to tylko niektóre tytuły publikacji z drugiej połowy 2019 roku. 2019 okazał się przełomowym rokiem w historii marki TUZ Ubezpieczenia. Rozwój TUZ Ubezpieczenia potwierdziły między innymi nagroda „Instytucja finansowa przyjazna mediacji” przyznana TUZ-owi przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz wyniki finansowe. Siedziba centrali TUZ zlokalizowana jest pod adresem ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa.

Chcąc skontaktować się z TUZ Ubezpieczenia dostępny jest w pełni intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze formularz kontaktowy. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Imię
  • Nazwisko
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Telefon
  • Wiadomość

Po poprawnym uzupełnieniu arkusza zostanie on przesłany do Biuro Obsługi Klienta TUZ. Konsultanci postarają się odpowiedzieć jak najszybciej na wysłane przez klienta zapytanie. Inną formą kontaktu online jest wysłanie zapytanie bezpośrednio na adres elektronicznej poczty internetowej TUZ [email protected]. Chcąc wysłać zapytanie do centrali TUZ został podany adres e-mail [email protected]

TUZ telefon  22 327 60 60

Dostępna jest również linia telefoniczna TUZ. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu 22 327 60 60. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach. Warto znaleźć informację, w których godzinach linia telefoniczna jest czynna.