0

Berdax Telefon

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2019-04-05 12:28:14
  • Data modyfikacji: 2022-11-24 18:56:16
Berdax Telefon

Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z Berdax. Telefon Berdax umożliwi otrzymanie pomocy ekspertów. Telefon Berdax jest źródłem przydatnych dla klientów informacji. Skorzystaj już dziś z telefonu Berdax!

Telefon Berdax

Jednym z dwóch sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość wybrania dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu Berdax. Jest to dla klientów możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami Berdax i otrzymanie niezbędnych informacji dotyczących oferty firmy. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta, dostępni pod telefonem Berdax odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że podany telefon Berdax dostępny jest dla klientów tylko i wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. W weekendy podany poniżej numer telefonu Berdax nie jest dostępny dla klientów.

Telefon Berdax: 883 555 010

Berdax kontakt

Istnieją także inne sposoby na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy Berdax. Drugim z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na jeden z podanych poniżej adresów poczty elektronicznej. Jest to wręcz idealna opcja dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. W wiadomości takiej klient powinien ująć powód, z jakim zwraca się do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Berdax, a także dokładnie i szczegółowo opisać dany problem. Większa ilość przydatnych informacji z pewnością ułatwi ekspertom Berdax na szybsze znalezienie odpowiedniego rozwiązania w sytuacji klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Jeśli sprawa klienta jest nagląca dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Berdax.

Adres e-mail Berdax: [email protected]
Adres e-mail Berdax: [email protected]