0

Roksana Węgiel telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2020-04-12 17:51:38
  • Data modyfikacji: 2023-01-12 11:24:03
Roksana Węgiel telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na kontakt z Roksaną Węgiel? Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z Roksaną Węgiel znajdujące się na poniższej stronie internetowej. Telefon Roksana Węgiel daje możliwość na bezpośrednią rozmowę z menadżerem artystki. Wykorzystaj telefon Roksana Węgiel już teraz!

Kim jest Roksana Węgiel?

Roksana Emilia Węgiel, występująca pod pseudonimem Roxie i Roxie Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005. Jest to polska wokalistka, prezenterka telewizyjna, autorka tekstów i kompozytorka popowa. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids, 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz 3. edycji programu tanecznego Dance Dance Dance. Laureatka Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Telefon Roksana Węgiel

Pierwszą z możliwości jest opcja skontaktowania się z menadżerem piosenkarki, jest dostępny poniżej na stronie internetowej telefon Roksana Węgiel. Daje on możliwość na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z menadżerem artystki i uzyskanie wszelkich niezbędnych danych oraz potrzebnych informacji. Dodatkowo menadżer, który dostępny jest pod telefonem Roksana Węgiel, udzieli także wszystkich dostępnych odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Niestety godziny funkcjonowania telefonu Roksana Węgiel nie zostały udostępnione na podanej stronie internetowej, więc przed bezpośrednim kontaktem z podanym numerem warto we własnym zakresie sprawdzić godziny funkcjonowania telefonu Roksana Węgiel.

Telefon Roksana Węgiel do menadżera: +48 696 530 334

Kontakt Roksana Węgiel

Inną z możliwości dla osób, które preferują kontakt z piosenkarką oraz internetową twórczynią za pośrednictwem internetu jest skorzystanie z dostępnych poniżej adresów poczty elektronicznej. Za pomocą podanych maili możliwa jest bezpośrednia rozmowa z menadżerem Roksana Węgiel. Na podane adresy mogą kontaktować się zarówno wierni fani artystki, a także osoby chcące dowiedzieć się czegoś odnośnie aktualnej trasy koncertowej Roksana Węgiel. Przed wysłaniem takowej wiadomości warto w tytule zawrzeć powód napisania maila, a w samej treści należy dokładnie opisać daną sytuację. Dzięki podaniu jak największej ilości przydatnych szczegółów z pewnością ułatwi konsultantom znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. W przeciągu kilku najbliższych dni roboczych menadżer i inni pracownicy powinni udzielić odpowiedzi w wiadomości zwrotnej w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Wszyscy pracownicy odpowiedzialni za Roksanę Węgiel z pewnością postarają się wysłać odpowiedzi na wszystkie maile, jak najszybciej będzie to możliwe.

E-mail Roksana Węgiel do menadżera: [email protected]