0

Telefon Seris Konsalnet Agencja Ochrony

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-11-23 11:52:54
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 12:01:20
Telefon Seris Konsalnet Agencja Ochrony

Skorzystanie z telefon Seris Konsalnet to sposób na nawiązanie kontaktu z firmą ochroniarską. Seris Konsalnet telefon jest dostępny za pośrednictwem tej strony.

Seris Konsalnet telefon

Aby nawiązać kontakt z pracownikami Seris Konsalnet z zamiarem wynajęcia zespołu ochrony w celu zabezpieczenia wydarzenia masowego lub sklepu warto skorzystać z podanych poniżej telefon Seris Konsalnet. Agencja cechuje się profesjonalną kadrą posiadającą duże doświadczenie komerycjne. Pracownicy agencji ochrony są niustannie szkoleni tak aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Podane poniżej Seris Konsalnet telefon to nie jedyny sposób na kontakt. Firma udostępnia również adres e-mail służący klientom w celu przesyłania zapytań.

Seris Konsalnet Security kontakt

Poniżej umieszczone zostały dane dzięki którym możliwy jest kontakt. Służą one zarówno klientom jak i osobom wykazującym zainteresowanie skorzystaniem z usług Seris Konsalnet. Możliwe jest nawiązanie połączenia z telefonu stacjonarnego jak i komórkowego. Pomimo, iż kontakt telefoniczny jest najczęściej wybieranym przez klientów sposobem nawiązywania kontaktu, dobrym pomysłem jest wykorzystanie również adresu e-mail.

Centrala
Telefon: 22 560 50 00
E-mail: [email protected]

Dział Obsługi Klienta
Telefon: 22 560 62 62
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Dział Rekrutacji
Telefon: 609 902 209
E-mail: [email protected]

Pracownicy linii telefonicznej są do dyspozycji klientów w swoich godzinach pracy. W tych również godzinach realizowane są indywidualne odpowiedzi na wiadomości e-mail.

Seris Konsalnet usługi

Firma Seris Konsalnet świadczy usługi z zakresu ochrony od wielu lat. Jest to sprawnie rozwijająca się firma oferująca ochronę osobistą, ochronę sklepów jak i wydarzeń masowych. Dobrze przeszkolona kadra pracownicza stanowi o jakości i dobrych Seris Konsalnet opinie dotyczące firmy. Niezłym sposobem w celu nawiązaniu współpracy jest skorzystanie z podanych za pośrednictwiem wyszukiwarki numerów telefonu danych kontaktowych.