0

Telefon Lech

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-12-07 22:26:18
  • Data modyfikacji: 2022-10-05 18:54:43
Telefon Lech

Szukasz aktualnego kontaktu z browarem Lech? Skorzystaj z poniższej strony internetowej, na której przedstawione zostały wszelkie sposoby na kontakt z browarem w tym także bezpośredni telefon Lech. Poprzez telefon Lech możliwa jest rozmowa z konsultantem Centrum Obsługi Klienta i otrzymanie wszelkich dostępnych informacji na temat aktualnej oferty firmy. Dodatkowo pracownicy telefonu Lech udzielą odpowiedzi na pytania i wątpliwości dzwoniących osób.

Krótko o browarze Lech

Lech jest to marka piwa produkowanego przez browar Lech Browary Wielkopolski należący do Kompanii Piwowarskiej. W 2013 Lech był siódmą, a w 2015 czwartą najlepiej sprzedającą się marką piwa w Polsce pod względem wartości sprzedaży. Ciekawostką jest to, że 11 marca 2007 roku w nowo otwartej części CHSiB Stary Browar w Poznaniu postawiono największy na świecie kufel wypełnionym piwem Lech Pils. Ustanowiono wtedy nowy rekord Guinnessa w największej liczbie osób pijących z jednego kufla, w którym znajdowało się 4250 litrów tego piwa. W ustanowieniu rekordu wzięło udział 10 625 osób. Do dziś dnia browar Lech jest jednym z najbardziej popularnych piw w całej Polsce i cieszy się zaufaniem klientów od wielu lat.

Telefon Lech

Klienci mają możliwość skorzystania z opcji na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta, jaką jest telefon Lech. Dzięki czemu istnieje możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem browaru. Osoby dzwoniące mogą otrzymać wszelkie najnowsze informacje dotyczące oferty browaru Lech czy też skorzystać z opcji konsultacji w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Osoby odpowiedzialne za telefon Lech z pewnością udzielą rzetelnych i kompetentnych odpowiedzi na pytania dzwoniących. Warto także dodać, że istnieje więcej niż jeden numer kontaktowy do browaru.

Telefon Lech: +48 61 878 77 87
Telefon Lech: 801 133 133

Kontakt Lech

Dodatkowo osoby preferujące kontakt poprzez internet mają możliwość wysłania bezpośredniej wiadomości do konsultantów Centrum Obsługi Klienta za pośrednictwem udostępnionego poniżej adresu poczty elektronicznej. Dzięki niemu możliwa jest porozmawianie z konsultantem browaru. W mailu należy zawrzeć tytuł krótko przestawiający napotkany problem, a w samej treści umieścić opis sytuacji, z jaką zmaga się zakłopotany klient. Z pewnością wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna nadejść w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Strona internetowa Lech

Na oficjalnej stronie internetowej browaru Lech klienci mają także możliwość wypróbowania sposoby kontaktu, jakim jest skorzystanie z chatu na żywo z konsultantem firmy. Dzięki temu możliwe jest załatwienie wszelkich spraw i rozwiązanie naglących problemów dosłownie w kilka chwil. Jest to bardzo szybka i popularna opcja, która cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Jeśli natomiast osoby nie preferują tej formy, warto skorzystać na przykład z dostępnego powyżej telefonu Lech.