0

Rapida Money telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-01-19 09:40:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 13:26:49
Rapida Money telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Rapida Money dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu do Rapida Money. Infolinia telefoniczna Rapida Money.

Rapida Money kontakt

W obecnym momencie kontakt Rapida Money jest dostępny tylko dla tych klientów, którzy już skorzystali z oferty pożyczkobiorcy. Nowi klienci nie mogą już niestety uzyskać pożyczki kontaktując się telefonicznie z Rapida Money. Pożyczki Rapida Money nie są już udzielane, jednak obecni dłużnicy są zobowiązani do spłaty zobowiązań.

Gdy wystąpi potrzeba na kontakt Rapida Money można skorzystać z poczty elektronicznej. Skrzynka elektroniczna obsługiwana jest przez konsultantów Rapida Money. Wszelkie wiadomości i zapytania przez klientów można wysyłać na adres poczty elektronicznej [email protected].

Adres: ul. Ostatnia 1c, 31-444 Kraków
E-mail: [email protected]

Telefon Rapida Money

Oprócz kontaktu online Rapida Money kontakt oferuje także poprzez możliwość zadzwonienia na numer prowadzący na telefon Rapida Money. Aby skontaktować się z konsultantami, należy zadzwonić na telefon Rapida Money, który działa pod numerem 128 813 123. Jednak podany numer, który prowadzi na telefon Rapida Money jest dostępny jedynie dla obecnych klientów Rapida Money. Warto również pamiętać o tym, że konsultanci nie obsługują połączeń przychodzących na telefon Rapida Money przez całą dobę. Kontakt Rapida Money poza godzinami pracy telefonu Rapida Money jest możliwy jedynie poprzez skorzystanie z poczty elektronicznej.

Telefon: 128 813 123