0

Sanbella telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-03 04:38:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-04 15:43:33
Sanbella telefon

Kontakt z obsługą klienta Sanbella. Telefoniczna infolinia Sanbella dostępna dla klientów. Numer telefoniczny do Sanbella. Telefon dla klienta z Sanbella.

Sanbella kontakt

Sanbella jest to sklep internetowy, który w swojej ofercie ma szeroki wybór ubrań oraz akcesoriów dla kobiet, dostępnych w bardzo przystępnych cenach. Kontakt Sanbella dla klientów sklepu możliwy jest poprzez skorzystanie z poczty elektronicznej. Jeżeli wysyłana wiadomość ma dotyczyć konkretnego zamówienia złożonego na stronie internetowej sklepu Sanbella, zaleca się także dołączenie danych, takich jak między innymi numer zamówienia, aby usprawnić i przyśpieszyć pomoc. Mail kontaktowy Sanbella jest dostępny pod adresem [email protected].

E-mail: [email protected] 

Sanbella jest to sklep, którego właścicielem jest Austin Tech Limited. Kontaktując się ze sklepem internetowym Sanbella, można skorzystać z poniżej zamieszczonych danych sklepu:

AUSTIN TECH LIMITED
17 King Edwards Road
Ruislip Londyn
HA4 7AE
Wielka Brytania

Telefon Sanbella

Aktualnie telefon do sklepu internetowego Sanbella nie jest dostępny. Inny kontakt z Sanbella jest dostępny drogą mailową z wykorzystaniem podanego wyżej adresu e-mail. Obsługa klienta prowadzona jest wyłącznie przez działającą całodobowo pocztę elektroniczną.

W przypadku gdy sklep internetowy Sanbella uruchomi telefon dla swoich klientów, danie na stronie zostaną zaktualizowane