0

Gothaer telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2020-03-01 10:49:08
  • Data modyfikacji: 2022-08-01 12:13:05
Gothaer telefon

Skorzystaj z telefonicznego Biura Obsługi Klienta firmy Gothaer. Telefon Gothaer dostępny na stronie internetowej dla klientów. Zgłaszanie szkody do Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń.

Spółka ubezpieczeniowa, która początkowo nosiła nazwę Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń, od 2012 roku Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń, natomiast obecnie jest to Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń. Zatem kontakt do Gothaer możliwy jest za pomocą danych kontaktowych do Wiener.

Kontakt Gothaer

Do dyspozycji klientów zostały udostępnione odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Można skorzystać z puli pytań w celu znalezienia odpowiedzi. Istnieje możliwość zgłoszenia szkody online lub zmiany w polisie. Najpierw należy wybrać jakiego tematu dotyczy zgłoszenie. Może to być szkoda samochodu, domu, uszczerbku na zdrowiu, kradzież i inne, a w przypadku obsługi polis może to być zaktualizowanie danych pojazdu, zgłoszenie sprzedaży lub na przykład uzyskanie potwierdzenia dokumentów. Oprócz formularzy kontaktowych możliwe jest skorzystanie z numer telefonu. Telefon Gothaer do zgłaszania szkody to: 22 469 69 69. Udostępniony przez Gothaer telefon funkcjonuje również jako infolinia dla klientów. Do dyspozycji klientów firma daje możliwość wysłania wiadomości na adres poczty elektronicznej lub tradycyjną pocztą na adres firmy.

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group 
Adres: 02-675 Warszawa, ul. Wołoska 22A 
Telefon: 22 469 69 69 
E-mail: [email protected]

Warsztaty Gothaer

W przypadku szkody istnieje możliwość skorzystania z warsztatu partnerskiego. W całej Polsce znajdują się warsztaty współpracujące z Gothaer. Dzięki temu usługa jest wygodna i szybko. Klient zgłasza szkodę, a naprawa następuje w jednym z partnerskich warsztatów. Możliwe jest odebranie samochodu przez warsztat, zapewnienie samochodu zastępczego i szybkie rozliczenie formalności. Telefon Gothaer na infolinię to: 22 469 69 69. Połączenia odbierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Inną opcją kontaktu w sprawie naprawy w warsztacie partnerskim może być wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected]. Na stronie internetowej Wiener znajduje się obszerna lista wszystkich warsztatów, do których został udostępniony telefon oraz dane adresowe.

Telefon pilnej pomocy

W przypadku pilnej potrzeby pomocy istnieje inny numer telefonu do kontaktu. Pomoc fachowca można uzyskać dzwoniąc na telefon Gothaer: +48 22 501 3333.