0

CUK telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2019-10-30 11:55:32
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 15:42:44
CUK telefon

Skontaktuj się z konsultantem CUK Ubezpieczenia. Pomoc w sprawie ubezpieczeń można uzyskać pod odpowiednim numerem telefonu. Uzyskaj aktualne dane do wszystkich placówek CUK Ubezpieczenia.

CUK to firma zajmująca się ubezpieczeniami. Jej siedziba znajduje się w Poznaniu, a w całej Polsce ma ponad 500 placówek. Do każdej z nich możliwy jest kontakt za pomocą telefonu oraz adresu e-mail. CUK oferuje jedną z największych porównywarek ubezpieczeń. Dostępne jest dla klientów ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie firmowe, ubezpieczenie na samochód i wiele więcej.

Kontakt CUK

CUK ubezpieczenia udostępnia klientom bardzo prosty i szybki formularz kontaktowy. Aby wysłać wiadomość, należy jedynie wybrać z listy temat zagadnienia, jakiego dotyczy pytanie, podać numer telefonu i w treści zamieścić wiadomość. Nie ma konieczności podawania danych osobowych. Konsultanci odpowiadają jedynie telefonicznie. Oprócz formularza kontaktowego możliwe jest wysłanie wiadomości bezpośredni na adres poczty elektronicznej CUK. Wiadomości należy kierować na: [email protected]. Inną możliwością jest kontakt przez telefon CUK.

Telefon CUK

CUK telefon udostępniło dla klientów na stronie internetowej. Telefon CUK dostępny jest dla zainteresowanych do kontaktu z konsultantami Biura Obsługi Klienta CUK i działa on jak infolinia telefoniczna. Pytania można zadawać na różne tematy związane z ubezpieczeniami. Połączenia na telefon CUK odbierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 18:00. Telefon CUK do kontaktu z konsultantami to: 22 27 00 337. Istnieje również możliwość zamówienia rozmowy z doradcą CUK. Wystarczy podać numer telefonu, a następnie gdy konsultanci będą dostępni, oddzwonią na pozostawiony przez klienta numer telefonu.

Placówki CUK

W Polsce znajduje się bardzo dużo placówek CUK Ubezpieczenia. Klienci mają możliwość sprawdzenia listy sklepów. Oprócz samej listy wszystkich placówek dostępne są dane adresowe i dane kontaktowe w postaci adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu do każdej placówki CUK Ubezpieczenia.

Media CUK

Dla mediów zostały udostępnione osobne dane do kontaktu. W przypadku mediów pytania należy kierować na telefon CUK dla mediów: 56 665 09 06 lub na adres poczty elektronicznej: [email protected].