Lidlomix telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-09-19 11:18:54
  • Data modyfikacji: 2022-09-01 16:34:12
Lidlomix telefon

Telefon Lidlomix dostępny na stronie internetowej dla klientów. Uzyskaj dane kontaktowe do pomocy technicznej Lidlomix. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta za pomocą telefonu Lidlomix.

Co to jest Lidlomix?

Lidlomix jest robotem kuchennym o wielu ciekawych funkcjach. Dzięki możliwościom tego urządzenia posiadacze mają możliwość korzystania z wielu udogodnień w kuchni. Z jego pomocą część zajęć, które należałoby wykonać ręcznie, zostaje wykonana przez robota kuchennego. Dzięki temu możliwe jest znaczne ułatwienie sobie pracy oraz zaoszczędzenie cennego czasu. Gotowanie staje się szybsze i przyjemniejsze.

Posiada on takie funkcje jak ugniatanie, gotowanie na parze, przypiekanie, wolne gotowanie. Warto wspomnieć również o wbudowanych w urządzenie gotowych przepisach, z których można korzystać w trakcie gotowania. Lidlomix to urządzenie wyprodukowane przez Monsieur Cuisine Lidl.

Nowy Lidlomix

Robot wielofunkcyjny Lidlomix przeszedł obecnie pewne modyfikacje i trafi do sprzedaży w ulepszonej wersji. Nowy model Lidlomix będzie można używać, łącząc się z nim za pomocą telefonu. Posiadacze ulepszonego robota kuchennego będą mieli możliwość sterowania nim za pomocą głosu. Jest to znaczne ułatwienie oraz zwiększa wygodę korzystania ze sprzętu, praktycznie całkowicie niwelując konieczność naciskania przycisków i brudzenia maszyny. Używanie robota Lidlomix będzie możliwe za pomocą konkretnych komend.

Telefon Lidlomix

W przypadku chęci kontaktu telefonicznego z Lidlomix istnieje taka możliwość. Telefon Lidlomix, na który należy kierować połączenia to numer: 800 012 071. Telefon Lidlomix odbierany jest w konkretnych godzinach, dlatego warto sprawdzić dokładne godziny działania infolinii telefonicznej Lidlomix przed wykonaniem połączenia.

Kontakt Lidlomix

Istnieje możliwość kontaktu z producentem Monsieur Cuisine Lidl, jednak pamiętać należy o tym, że nie odpowiada on za wady sprzętu.

Gdzie kupić Lidlomix?

Przez pewien czas urządzenie Lidlomix nie było dostępne do kupienia w sklepach Lidl oraz online na stronie internetowej. Dobrą wiadomością dla zainteresowanych nabyciem tego robota kuchennego jest fakt, że od 9 września 2022 roku urządzenie ponownie wraca do sprzedaży. Robot Lidlomix możliwy do nabycia w promocyjnej cenie wyłącznie w dniu premiery.