0

TAP Portugal telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2020-01-08 00:34:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 15:31:29
TAP Portugal telefon

Telefoniczna obsługa klienta TAP Portugal możliwa dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu TAP Portugal. Infolinia telefoniczna TAP Portugal.

TAP Portugal kontakt

TAP Portugal kontakt realizuje głównie poprzez formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością do konsultantów z Biura Obsługi Klienta, a następnie można go wysłać. Pracownicy, którzy odpowiadają za obsługę klienta, chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania przesyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy i starają się oni to robić tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Wiadomości mogą dotyczyć także spraw związanych ze skargami lub reklamacjami za przelot.

TAP Portugal kontakt online realizuje również poprzez portale społecznościowe. Kontakt TAP Portugal jest możliwy do uzyskania poprzez media społecznościowe takie jak Facebook i Twitter oraz przez komunikator Skype.

Adres:
Edifício 25 do Aeroporto de Lisboa
1700-008 Lisboa
Portugalia

Telefon TAP Portugal

Telefon TAP Portugal jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych pod numerem kontaktowym (+351) 211 234 400. Konsultanci obsługują telefon TAP Portugal przez całą dobę. Całodobowy kontakt, który jest możliwy poprzez telefon TAP Portugal, jest przydatny w przypadku na przykład nagłego odwołania lotu.

Kontakt po polsku poprzez telefon TAP Portugal nie jest obecnie obsługiwany. Telefon TAP Portugal jest realizowany przez konsultantów Biura Obsługi Klienta jedynie w języku portugalskim i angielskim. Aktualnie telefon TAP Portugal nie jest dostępny w języku polskim.

Telefon: (+351) 211 234 400