Allegro telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-03-18 16:54:01
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 15:47:40
Allegro telefon

Kontakt telefoniczny z Allegro. Allegro telefon. Telefon Allegro dla kupujących przez telefon. Telefon Allegro dostępny na stronie online.

Allegro kontakt

Dobrze jest wiedzieć, że Allegro kontakt to bardzo łatwa lista kroków. Allegro kontakt prowadzi z klientami na wiele dostępnych sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest skorzystanie z numeru telefonu Allegro. Jednak mało osób wie, jak skontaktować się z konsultantem Allegro poprzez telefon. Kontakt do Allegro dostępny jest poniżej na stronie. W tej chwili telefon Allegro nie jest obsługiwany przez pracowników Biura Obsługi Klienta.

Allegro telefon

Allegro kontakt prowadzony jest w pierwszej kolejności poprzez formularz kontaktowy. Na portalu trzeba wybrać zakładkę Kontakt z Allegro. W następnym kroku wymagane będzie wybranie odpowiednich tematów, których dotyczy problem. Ostatnim już krokiem jest wybranie najbardziej pasującej klientowi formy kontaktu. Mamy do wyboru trzy opcje:

  • formularz kontaktowy Allegro
  • Allegro telefon kontakt
  • Allegro chat online

Poprzez wybór telefonu Allegro z dostępnym konsultantem, pozwoli na dostosowanie również odpowiadającej klientowi godziny połączenia. Kontakt Allegro w formie chatu prowadzony jest online na stronie internetowej, natomiast w przypadku formularza kontaktowego mamy możliwość na przesłanie dokładnej wiadomości do Biura Obsługi Klienta.

W przypadku jeśli forma prowadzenia kontaktu Allegro telefon zostanie zaktualizowana numer telefonu Allegro, zostanie udostępniony jawnie, a dane na stronie zostaną zaktualizowane.

Adres do korespondencji:
Allegro.pl sp. z o.o.
Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań

Telefon Allegro

Telefon Allegro nie jest realizowany w tradycyjnej formie. W tej chwili, w celu uzyskania połączenia z konsultantem, należy wcześniej wypełnić formularz kontaktowy, Naturalnie Allegro telefon działa, w celu pomocy klientom, jednak to konsultanci kontaktują się z danym użytkownikiem. Dobrze jest wiedzieć, iż Allegro telefon nie jest jedynym dostępnym sposobem na kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Istnieje także możliwość wysłania zapytania pocztą tradycyjną.

Allegro telefon numer

Telefoniczna obsługa klienta Allegro nie jest w tej chwili realizowana poprzez serwis sprzedażowy. Numer kontaktowy do Allegro telefon może zostać w przyszłości udostępniony. Jeśli zostanie upubliczniony dane poniżej, zostaną automatycznie zaktualizowane.

Numer do Allegro: ...

Allegro telefon do sprzedającego

W przypadku zakończenia transakcji kupna w serwisie Allegro, na adres poczty elektronicznej klienta zostanie przesłane potwierdzenie zakupu, a z nim także dane sprzedającego. Dobrze jest wiedzieć, iż istnieje także możliwość kontaktu ze sprzedającym online poprzez Allegro chat bezpośrednio z wykorzystaniem strony internetowej.

Kontakt dla prasy Allegro

W przypadku Allegro kontakt dla prasy należy wiedzieć, iż jest on realizowany tylko i wyłącznie przez pocztę elektroniczną. Pod wskazany poniżej adres, wszyscy dziennikarze mogą przesyłać swoje zapytania. Na wszystkie przesłane wiadomości odpowiada Rzecznik Prasowy Allegro. Dzięki takiej formie kontaktu możliwe jest dokładne sformułowanie wyczerpującej odpowiedzi. Należy pamiętać, że podany adres mailowy dotyczy tylko i wyłącznie dziennikarzy. Wszyscy klienci indywidualni mogą skorzystać z telefonu Allegro. Kontakt mailowy z serwisem Allegro dostępny jest, poprzez poniższe adresy poczty mailowej skierowane do prasy zespołu inwestycyjnego oraz IOD Allegro.

E-mail: [email protected]
Kontakt do zespołu relacji inwestorskich Allegro.eu
E-mail: [email protected]
Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Allegro
dres: Grunwaldzka 182 60-166 Poznań
E-mail: [email protected]