Telefon Discovery Channel

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-09-16 10:22:55
  • Data modyfikacji: 2022-08-29 12:10:17
Telefon Discovery Channel

Skontaktuj się z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Aktualne dane kontaktowe do Discovery Channel. Telefon Discovery Channel dla zainteresowanych.

Co to jest Discovery Channel?

Discovery Channel to naukowy kanał telewizyjny, który został uruchomiony w 1985 roku w Stanach Zjednoczonych. Na kanale można obejrzeć liczne programy historyczne, programy naukowe oraz programy przyrodnicze. W Polsce kanał został uruchomiony w 1996 roku. Obecnie możliwy jest do obejrzenia na takich platformach jak Canal+ oraz Cyfrowy Polsat. Kanał nadaje przez 24 godziny na dobę. Discovery Channel posiada również swoją stronę internetową, na której można sprawdzić wszystkie emitowane programy wraz z ich godzinami transmitowania.

Kontakt Discovery Channel

Discovery Channel nie posiada zbyt wielu form kontaktu dla zainteresowanych. Pierwszą opcją może być formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Jest on bardzo prosty i intuicyjny. Jedyne dane, jakie należy podać to imię, adres poczty elektronicznej oraz treść wiadomości z pytaniem, sugestią lub problemem. Wiadomości wysyłane są do Biura Obsługi Klienta Discovery Channel, w którym pracują konsultanci gotowi pomóc w każdej chwili. Odpowiedzi wysyłane są na podany w formularzu adres e-mail tak szybko jak to możliwe. Pytania można kierować w sprawach kanału, emitowanych programów i wiele więcej.

Telefon Discovery Channel

Telefon Discovery Channel niestety nie jest dostępny dla klientów. W przypadku preferowania kontaktu telefonicznego nie ma takiej możliwości. Telefon Discovery Channel nie został udostępniony dla zainteresowanych na ich stronie internetowej. W celu chęci kontaktu należy skorzystać z innych dostępnych możliwości. W przypadku, w którym telefon Discovery Channel zostanie podany na stronie, zostanie on jak najszybciej zaktualizowany.

E-mail Discovery Channel

Niestety w sytuacji kontaktu elektronicznego zainteresowany ma jedynie możliwość skorzystania z formularza. Adres e-mail Discovery Channel nie został udostępniony i nie da się go znaleźć na stronie internetowej. Pozostaje opcja kontaktu, wysyłając zapytanie do konsultantów przez formularz kontaktowy. Jeśli e-mail Discovery Channel udostępni na stronie zostanie on podany tak szybko jak to możliwe.

Facebook Discovery Channel

Discovery Channel na stronie zamieszcza link do swojego fanpage na Facebooku. Za jego pomocą również jest możliwość kontaktu, wysyłając zapytanie w wiadomości prywatnej.