Makita Telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-07-12 10:59:48
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 12:41:53
Makita Telefon

Telefon do producenta sprzętu elektrycznego i akumulatorowego Makita dostępny na stronie internetowej. Skontaktuj się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Makita. Telefon Makita udostępniony dla klientów.

Co to jest Makita?

Makita to japońska firma powstała w 1915 roku produkująca narzędzia elektryczne. Jest obecnie jedną z czołowych marek na świecie z wieloletnim doświadczeniem w branży sprzętów akumulatorowych i elektrycznych. Od wielu lat Makita inwestuje i rozwija technologie akumulatorowe, które są nowoczesne oraz znacznie wygodniejsze w wielu różnych dziedzinach od prostych prac domowych po wielkie inwestycje budowlane. W swojej ofercie posiada nie tylko narzędzia akumulatorowe Makita, narzędzia elektryczne Makita oraz narzędzia spalinowe Makita, ale również prosty osprzęt i akcesoria budowlane.

Kontakt Makita

Do firmy Makita istnieje sporo różnych form kontaktu dla klientów. Wszystkie z nich zostały udostępnione na stronie internetowej. Do Obsługi Klienta Makita istnieje możliwość kontaktu za pomocą telefonu Makita, adresu poczty elektronicznej oraz wysyłając wypełniony formularz kontaktowy. Jest bardzo prosty do wypełnienia i potrzebuje takie informacje jak:

  • imię i nazwisko
  • adres poczty elektronicznej
  • numer telefonu (opcjonalnie)
  • temat i treść wiadomości
  • rodzaj zapytania wybierany z listy

Telefon Makita

Oprócz formularza klienci mają możliwość kontaktu telefonicznego. Telefon Makita znajduje się na stronie internetowej: 33 484 02 00. Jest to numer do Biura Obsługi Klienta centrali Makita. Połączenia odbierane są od konsultantów firmy. Niestety na stronie internetowej nie zostały podane dokładne dni oraz godziny działania infolinii telefonicznej. Jeśli Biuro Obsługi nie odpowiada można skorzystać z adresu e-mail do firmy Makita. Pytania można zadawać wysyłając je na e-mail Makita: [email protected]. Konsultanci odpisują w godzinach pracy tak szybko jak to możliwe.

Serwis Makita

W przypadku uszkodzeń urządzeń produkowanych przez Makita istnieje możliwość skontaktowania się z serwisem Makita. Telefon Makita do serwis Makita Bielsko- Biała to: 33 484 02 60 lub jeśli telefon nie odpowiada warto skorzystać z drugiego telefonu Makita: 33 484 02 61. Wiadomość można również wysłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected]. Drugi serwis Makita znajduje się w Brwinowie. Telefon Makita do tego serwisu to: 22 17 77 360. Adres e-mail do Makita serwis Brwinów: [email protected].