0

FedEx telefon

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2020-01-30 03:32:12
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 11:29:55
FedEx telefon

W celu skontaktowania się z pracownikami FedEx warto wykorzystać numer telefonu zamieszczony na stronie.

FedEx kontakt telefoniczny

Dobrym sposobem na uzyskanie informacji dotyczących nadawania przesyłek krajowych i międzynarodowych jest konsultacja z pracownikiem firmy FedEx. Chętnie udzieli on wszystkich potrzebnych informacji i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Przedstawi on cennik nadawania paczek.

Biuro Obsługi Klienta

Klienci firmy FedEx są obsługiwani przez doświadczonych pracowników będących gwarantem zadowolenia z usług oraz szybkiego rozwiązania ewentualnych problemów. Kontakt telefoniczny z pracownikami FedEx jest możliwy zarówno dla osób przebywających w Polsce jak i zagranicą. Wszystkie nurtujące klientów sprawy można kierować na podane numery telefonu. Firma FedEx oferuje swoim klientom więcej niż jeden dostępny numer telefonu.
FedEx telefon:
801 002 800
22 211 80 00
Koszt połączenia według stawki operatora.
Numery telefonu dostępne są dla klientów krajowych i  międzynarodowych w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Numer do kuriera FedEx

Aktualnie firma FedEx nie udostępnia możliwości zdobycia numeru do kuriera FedEx. W razie pytań lub problemów należy kontaktować się z firmą z wykorzystaniem podanych powyżej numerów. Numer do kuriera FedEx nie jest dostępny. W razie gdyby firma zmieniła politykę dotyczącą udostępniania numerów telefonu kuriera na pewno numer telefonu do kuriera FedEx znajdzie się na powyższej stronie. Na pewno będzie to więcej niż jeden numer telefonu. Wynika to z faktu, iż na terenie Polski pracuje zbyt wielu kurierów, więc jeden FedEx telefon do kuriera byłby niewystarczający.